חתול שחדר לעזרת נשים הקפיץ את כוחות הביטחון

מיני דרמה התרחשה בבוקר היום השני של ראש השנה בשכונת הר נוף כאשר כוחות הביטחון קיבלו דיווח על אירוע ירי בבית כנסת ברחוב אגסי. לאחר מכן התברר כי חתול שחדר לעזרת נשים הוא שהקפיץ את כוחות הביטחון

מיני דרמה התרחשה בבוקר היום השני של ראש השנה בשכונת הר נוף כאשר כוחות הביטחון קיבלו דיווח על אירוע ירי בבית כנסת ברחוב אגסי בשכונת הר נוף.

למקום הוקפצו כוחות גדולים של משטרה, מד״א ומתנדבי החובש הר נוף. שוטרים בנשקים שלופים החלו לסרוק את בתי הכנסת יחווה דעת וקהילת בני תורה.

לאחר דקות התבררה התמונה, חתול חדר לעזרת הנשים ב'יחווה דעת'. ע״פ המתפללים במקום נוצרה בהלה ובלאגן, הצעקות וגרירת השולחנות שבקעו מעזרת הנשים גרמו לאנשים בעזרת גברים להילחץ והחלו לנוס החוצה מחוץ לבניין.

מבדיקה עלה כי מתפלל שעמד בכניסה לבניין וראה כי גברים ונשים נסים החוצה שמע מילדים כי מדובר בירי. מיד רץ לבניין סמוך והזעיק את כוחות הביטחון. סוף טוב, הכוחות בוטלו.

הבהלה הייתה גדולה על רקע הפיגוע הרצחני שאירע בשכונה לפני פחות משנה תפילת השחרית בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים הפכה אז למרחץ דמים. מחבלים חדרו בשעת בוקר לבית הכנסת "בני תורה קהילת יעקב", תקפו את הנוכחים בגרזנים, פתחו בירי ללא הבחנה, ורצחו ארבעה בני אדם.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. אוי ויי מתקיים בנו "ונסתם ואין רודף אתכם" שרק יהיה שנה טובה לכל ישראל!

    מיקי |
    הגב