חתונת השלום? עימות סוער במשפחת יוסף

חתונת השלום? עימות סוער במשפחת יוסף התקיים במהלך החתונה על הירושה. גורם במשפחת יוסף: מקורבי הראשון לציון כפו על האחיות הסכם כדי שתדמיתו לא תיפגע בדרך להיכנס לנעליו של מרן הגר"ע. הוא קיבל מיליוני שקלים. {קרב ירושה}

חתונת השלום? עימות סוער במשפחת יוסף התקיים במהלך החתונה על הירושה. גורם במשפחת יוסף: מקורבי הראשון לציון כפו על האחיות הסכם כדי שתדמיתו לא תיפגע בדרך להיכנס לנעליו של מרן הגר"ע. הוא קיבל מיליוני שקלים.

חתונת השלום? לאחר שוך הכותרות מאחורי חתונת השלום לאתר 'קוקר' נודע כי במהלך החתונה התפתח עימות סוער בן אחת מבנותיו של מרן הרב עובדיה יוסף לכלתו של מרן זצ"ל.

על פי עדי ראייה שנכחו במקום הבת צעקה על הכלה והאשימה אותה בלקיחת כל כספי הירושה והותרת כל האחים ללא החלק האמיתי המגיעה להם. "את  גנבת, את גנבת. אפילו כוס קידוש למזכרת מאבא שלנו לא השארת לנו".

חילופי הצעקות בין שתי הגיסות יצר אי נעימות גדולה במקום ובני משפחה החלו להפריד בין הניצים.

לדברי אחד מבני המשפחה הכעס התפרץ בעקבות כפיית הסכם הפשרה שהובילו מקורביו של הראשון לציון יצחק יוסף כדי להימנע מפגיעה בתדמיתו.
"הנחת היסוד שלהם הייתה שמעורבות של הרב בקרב הירושה יפגע בסיכוייו להיכנס לנעלי אביו ולהפוך להיות הרב עובדיה הבא כפי שהם מנסים".

בתוך כך גם עניין השלום עם המחותן של הגר"י יוסף עם הראשון לציון הגר"ש עמאר ירד לטימיון בניגוד להבטחות של הרב יוסף לאחר שכבר בשבע ברכות שנערך בהשתתפות צמרת המדינה, הגר"ש עמאר היה היחיד מבין כל הרבנים החשובים שלא הוזמן לאירוע.

מלשכתו של הראשון לתיון הגר"י יוסף לא נתקבלה תגובה, לכשתתקבל נפרסמה.

5 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. למה לא הזמינו אותי??? צא איתי גבר אחי גם אני מזרחי

  אחי גם אני מזרחי |
  הגב
 2. יחנאות! (אולי יש מישהו שיכול לתרגם לעברית…) את מי אמור לעניין סכסוך משפחתי? גם אם זה משפחות מפורסמות!

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. רק בגלל אנשים עלובים כמוכם, לא נהיה שלום. אנשי ריב ומדון!!!! הזהו אתר חרדי??????????

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב