"חתונת השנאה": תמונה חדשה נחשפת: קטינים עם נשק ו"דם" על הידיים

הערב "הגיעה" לידי חדשות 2 Online תמונה חדשה שבה נראים משתתפים באירוע שמניפים שני רובים, אקדח ושני בקבוקי תבערה. בין היתר נראים שני צעירים רוקדים ברחבה בידיים מונפות וצבועות בנוזל אדום { חתונת הגבעות}

הסרטון שזכה על ידי כלי התקשורת "חתונת השנאה" – נבדק על יד המשטרה והשב"כ שחוקרים את התיעוד שבו נראים חלק מהאורחים מניפים רובים וסכינים ודוקרים את תמונתו של הפעוט עלי דוואבשה.

הסרטון עצמו הודלף כנראה על ידי השב"כ שבידיהם חומרי הווידאו המלאים. בסרטונים  נחשפים שורה ארוכה של פרטי מידע מהאירוע. בין היתר עולה כי בין המשתתפים גם קטינים בני פחות מ-14, שתועדו כשהם אוחזים בנשק וחלקם אף דורכים אותו.

צפו באב – באדיבות רשת

הערב "הגיעה" לידי חדשות 2 Online  תמונה חדשה שבה נראים משתתפים באירוע שמניפים שני רובים, אקדח ושני בקבוקי תבערה. בין היתר נראים שני צעירים רוקדים ברחבה בידיים מונפות וצבועות בנוזל אדום. החשדות העיקריים שנחקרים כעת במערכת הביטחון הם הסתה, החזקת כלי נשק ללא רישיון והפרת תנאי מעצר.=

הוריו של יקיר אשבל, החתן באירוע שבו צולם הסרטון, סיפרו לחדשות 2 כי לא ידעו על המעשים בזמן אמת – והביעו זעזוע גדול מהתיעוד. "היינו רחוק מהאזור בו היו הריקודים, הייתי עם האורחים שלי", סיפר שחר אשבל, אביו של החתן. "רק בדיעבד אמרו לי שהיה איזה ריקוד חריג שהיה בשיר אחד, שהוא שיר מתלהם. ראיתי מרחוק שמרימים תמונות, אמרתי אולי אלה תמונות של עצורים או נפגעים יהודים. לא העליתי בדעתי שזה מה שקורה שם. אם הייתי יודע, הייתי זורק אותם החוצה".

 

"אנחנו לא היינו מודעים לכלום", הבהיר האב שחר. "אם היינו יודעים, היינו עוצרים הכל במקום. הייתי עולה לבמה ואומר שזה נעשה לא בהסכמתנו ושאנחנו מתנגדים בכל תוקף לכל זה. אנחנו שומרי חוק. שירתנו בצה"ל ותמיד תרמנו למדינה. אף פעם לא חינכנו לדרך השנאה. נלחמנו בכל הדרכים, אבל הילד הלך אחרי החברים שלו לשטויות האלה. בשנה האחרונה הוא הדיר רגליו מהחבורה הזו".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.