חתונת השנה: ההצגה של מייגן מרקל והנסיך הארי

החתונה של מייגן מרקל והנסיך אומנם כבר היתה, אבל זה הזמן מעולה להתעדכן ברשמים מהשמלה, ההינומה ומה לבשה קייט לחתונה הכי מדוברת אבר

בשעה טובה האירוע שכולם חיכו עבר מעלינו וזה זמן מעולה להתחיל איתו את עונת החתונות הגדולה, ולנסות אולי להעתיק את השמלה וההינומה המיוחדת הזו, אבל חובה אירוע עם מדרגות ושני שושבינים כדי לקבל את כל האפקט של ההינומה.

אז מה היה לנו: שמלת כלה בעיצוב קלייר ווייט קלר מבית האופנה הצרפתי ז'יבנשי, שלא היה בכלל בכל הניחושים בין מעצבי העל שהיו על הכנת שמלת החתונה של מייגן מרקל. על עיצוב השמלה עבדו יחדיו גברת מייגן מרקל והמעצבת ווייט קלר מבית ז'יבנשי. השמלה מסמלת אלגנטיות מינימליסטית אינסופית. בצבע לבן פנינה קלאסית, גזרה נקייה מחבקת ולא צמודה, שרוולים שנגמרים מעט מתחת למרפק.

הכתר על ראשה של מייגן נצץ והראה נוכחות הולמת בגלל הקלאסיקה המושלמת בשמלה. עטרת יהלומים מתוך האוסף המלכותי, שהיה שייך במקור למלכה מרי, ונקרא טיארת פילגרי.

ההינומה היתה ההצגה, שובל ארוך כ-5 מטר, מפואר שנתפר בעבודת יד והתמזג עם השמלה המלאכית.

הינומה ארוכה 5 מטר, היתה ההצגה של הכניסה לחתונה (אינסטגם – kate_middleton_duchess@)

לסיכום מייגן היתה פשוט יפה עם תסרוקת ואיפור הכאילו לא מתאמצים אבל ביננו מאוד התאמצה להיות יפה ופשוטה ולגנוב את ההצגה, הרשתות החברתיות כבר חלוקות ל-2 יש מי שטוען למושלמות והולך להעתיק את השמלה, הכתר וההינומה ויש מי שטוען שזה היה פשוט מידי ולא מתאמץ כיאה לנסיכה של בית המלוכה הבריטי.

קייט מידלטון לבושה מוקפד בשמת (אינסטגרם – royalfamilynews@)

ואי אפשר בלי לדבר על קייט מדילטון שלא מפסיקה לחרוש על הבגדים לאירועים נוצצים ולא חשבה כנראה לרגע לתפור שמלה באלפי לירות סטרלינג אלה למחזר בגד שלבשה בטקס ההטבלה של הנסיכה שארלוט ב-2015 וליום ההולדת של המלכה שנה לאחר מכן. בנות עם קייט לא דופקת חשבון לחתונה העשור גם אנחנו לא!

הנסיכה שארלוט לבושה בשמלת שושבינות לבנה שכמו שמלת הכלה ועוצבה על ידי בית האופנה ז'יבנשי.

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.