חתנו של הראשל"צ למנכ"ל קול ברמה : "חמי אישר לכם לשדר את השיעור" (וידאו)

הערב, חשף יאיר שרקי בשש עם עודד בן עמי הקלטות בו נשמע ברוך דרעי, חתנו של הרב יצחק יוסף כשהוא אומר למנכ"ל רדיו קול ברמה: ״חמי אישר לכם לשדר את השידור, אתם יכולים לשדר את השיעור". {מלחמת הערוצים}

סערת רדיו קול ברמה: לאחר שהראשל"צ הרב יצחק יוסף, אסר על רדיו קול ברמה לשדר את שיעור השבועי בתחנת הרדיו המזוהה עם אלי ישי מתברר כי מאחורי הקלעים אין תמימות דעים לגבי האיסור הגורף.

הערב, חשף יאיר שרקי בשש עם עודד בן עמי  הקלטות בו נשמע ברוך דרעי, חתנו של הרב יצחק יוסף  כשהוא אומר למנכ"ל רדיו קול ברמה: ״חמי אישר לכם לשדר את השידור, אתם יכולים לשדר את השיעור"יכול להיות שהוא לא יכול לומר כי הוא מפחד שיהרגו אותו, יגידו לו איך זה אתה באמצע", נשמע חתנו בהקלטה.
\\

במכתב שהפיץ אמש הרב יוסף, נכתב: "הנני לברך בזה את הנהלת רדיו מורשת וכן את הנהלת רדיו קול חי שמעבירים את השידור במוצ"ש בלוויין… באתי להודיע בזה שאין רשות לאף רדיו לשדר את השיעור ללא אישורי. ובלאו הכי שומר נפשו ירחיק עצמו מההאזנה לכלי תקשורת שאינם נשמעים לגדולי ישראל".

חתנו של הרב יוסף מסר בתגובה: ״אני מעיד שחמי לא אישר לתחנת הרדיו ׳קול ברמה׳ לשדר את שיעורו, כל פרסום אחר הוא שקרי״ ״אין זו הפעם הראשונה שהאנשים הללו עושים שימוש מניפולטיבי בהקלטות תוך הטעיית הציבור״

לטענת אנשי התחנה, הרב יוסף אישר את החזרת השידורים בחשאי, וזאת במענה למכתב אישי ששלח אליו מנהל "קול ברמה" לפני כחודש. לפי גרסת "קול ברמה" מדובר ב"סיכום חשאי שהושג בין מנכ"ל תחנת הרדיו למרן הראשון לציון, בתיווך וסיוע של רבנים בכירים במגזר הספרדי, בהם חברי מועצת חכמי התורה".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. זה לא יאומן ההכחשות שלהם להקלטות,
  במקום להתמודד עם המציאות הם מתקיפים את המקליטים…

  בואו תתמודדו עם העובדות,

  מה לעשות? הקלטות = עובדות,

  וזה שאתם מזלזלים באלו שנוהגים להקליט לא ישנה את המציאות…..

  נבון |
  הגב