חתנו של מרן, הגר"א אבוטבול: מי צריך את בית מרן? (הקלטה)

בצל המאבק בין רדיו קול ברמה לחלק מהנהגתה הנוכחית של תנועת ש"ס, נשמע חתנו של מרן הגר"ע יוסף אומר, בהקלטה שתוכנה הגיעה לידי קוקר, כי קול ברמה היא מורשתו האמיתית של מרן. {קול ברמה זה מורשת מרן}

המאבק ברחוב הספרדי: בעוד בהנהגת ש"ס של היום מחרימים את תחנת הרדיו הספרדית – קול ברמה, כאשר אף את שיעורו השבועי של מרן הראשון לציון, הגאון רבי יצחק יוסף שליט"א לא משדרים בתחנה, אמר ביום שישי האחרון חתנא דבי נשיאה, הגאון רבי אהרון אבוטבול שליט"א, כי קול ברמה זה מורשת מרן. האזינו לדברים:
"הרדיו הזה, זה לא עסק", אמר חתנו של מרן. "הרדיו הזה, זה תורה. זה השיעור תורה הגדול ביותר בעולם. וזה המשך מורשתו של מורנו ורבנו עליו השלום", אמר חתנו, הגר"א אבוטבול שליט"א, ביום שישי האחרון. בהמשך דבריו תקף את הארגונים "בית מרן" אשר בנשיאות גיסו, הגר"י יוסף, ובית מורשת מרן של אבי בן ישראל.

"לא צריך בית מרן", אמר הרב. "יש לנו פה את מורשתו של מרן לכל אורך הדרך". יצויין, כי בהמשך הדברים הבהיר הרב כי לא התכוון לארגון של אבי בן ישראל, ואף ציין כי הם עומדים לחלק עשרות אלפי ספרי הלכה מפסקיו של מרן זצ"ל חינם לאלפי בתי כנסת בארץ ובעולם.

בהמשך דבריו הזכיר כי השתתף בשמחת הברית לנכדו של צבי עמאר, נשיא הקהילה היהודית בצרפת ומבעלי רדיו קול ברמה. "אני כולי תפילה שייתן לו הקב"ה כוח להמשיך הלאה,שהרדיו ימשיך וישגשג. אין לזה תחליף ואין לזה אח ורע. רדיו שמקדיש עד עשר שעות ביממה להצת תורה, אין לזה אח ורע".

הרב המשיך ותקף במרומז את התחנות המתחרות. "יש תחנות רדיו דתיות אך הן לא מתקרבות לרמה הזאת. לא בשיעורי התורה, לא ברצינות ולא בצניעות ולא צריך לפרט, כולם יודעים מה זה", אמר הרב שאיחל לצבי עמאר להמשיך ולהפיץ תורה.

בתוך כך, הערב (מוצאי שבת), בשיעורו השבועי המשודר ברדיו קול ברמה אמר ראש הישיבה הגאון רבי מאיר מאזוז שליט"א כי "ברמה" בגימטריא 247, וכך גם שמו של מרן, "עובדיה יוסף" היא בגימטריא 247. כך שקול ברמה היא התחנה המשמיעה את קולו של מרן זצוק"ל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. קול ברמה רדיו קדוש אין לכם זכות
  תשדרו במורשת תחנה זו בבקר שומעים ממש ניאוף ותועבה ובקול חי שם שומעים קול אשה
  רק למרן ע"ה היה הזכות לשדר שיעוריו שם צינור קדוש
  לכם אין זכות

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב