רצח 4 בגלל 6,000 אלף שקל חוב בבנק – צפו בתמונות קשות מהזירה

שעות לאחר הטבח הנורא שבו נהרגו ארבעה בני אדם בצהריים (שני)  באירוע  ירי שאירע בסניף בנק הפועלים בעיר באר שבע התמונה הולכת ומתבהרת.

ממידע שמגיע לידי המשטרה עולה כי החשוד הגיע לסניף הבנק  ותהה מדוע הכרטיס נבלע בכספומט, הוא ניגש לפקיד בבנק וביקש הלוואה בסך 6,000 שקל, אולם  לאחר שהתווכח עם הבנקאי  סירב האחרון לאשר לו הלוואה  – וכעבור מספר שעות חזר החשוד אל הבנק נכנס וירה לכל עבר, הוא ניגש לעבר עובדי הבנק וביצע וידוא הריגה .

במשטרה בודקים האם האיש נמצא במצוקה כלכלית.

ההרוגים בבאר שבע: מנהל סניף הבנק אבנר כהן, הלקוחה ענת אבן חיים, עובד הבנק מאיר זיתון – והרוג נוסף ששמו טרם הותר לפרסום.

 עדכונים שוטפים:

15:59

 אתר "מעריב"  חושף כי מחקירה ראשונית עולה כי היורה, הוא  שוטר מג"ב לשעבר, הוא היה לקוח הבנק,  באחרונה הוא הסתכסך עם מנהל הסניף  והחליט לצאת למסע הרג כנקמה בבנק.

15:20

במשטרה טוענים כי  החשודים בירי הם יהודים ושוללים מכל וכל רקע לאומני.

15:15

ראש עיריית באר שבע, רוביק דנילוביץ',  "לא בטוח שמדובר בשוד".  אמר,  "זה לא שוד קלאסי כמו שמכירים, אולי אדם שמעורער בנפשו. המקרה טראגי לעיר באר שבע ולתושבים", הוסיף.

15:02

עדי ראייה  טוענים כי השודדים כלל לא דרשו כסף במהלך השוד. רמו וקנין, שיצא בחיים מסניף הבנק, אמר  לחדשות 2 כי "לא שמענו בכלל את המילה כסף. השודדים פשוט פתחו בירי לכל עבר ואף ווידאו הריגה באנשים".

13:30

קצת לאחר השעה אחת בצהרים נכנסו רעולי פנים לסניף בנק הפועלים ברחוב ז'בוטינסקי בבאר-שבע, במקום התפתח קרב יריות  כוחות הצלה חשו למקום  ומטפלים בפצועים.

השודדים עדיין מתבצרים בבנק,  ולחומי הימ"מ מנסים לנהל איתם משא ומתן. כוחות של משטרה חשו לזירה במקום נשמעו  חילופי ירי.

דובר מד"א, זכי הלר: בהמשך לאירוע הירי בב"ש: נכון לרגעים אלו פרמדיקים של מד"א מעניקים טיפול רפואי ל6 נפגעים מחוץ לבנק, בהם 4 במצב אנוש, אחד קשה, אחד קל.

 עובר אורח שהגיע למקום האירוע: סיפר ,  "שמעתי כמה יריות, נראה לי שלוש או ארבע. זה נראה כמו שוד בבנק פועלים. יצאנו מהמשרד כדי לראות מה קרה כששמענו את היריות. יש כאן שני אנשים ששוכבים על הרצפה ומסביבם דם".

אורנה, ששהתה במספרה סיפרה: "היינו בתוך המספרה ושמענו יריות. בהתחלה חשבנו שזאת משאית, אבל אז הבנו שזה ירי. הלכנו לחלון לראות מאיפה זה בא, והבנו שזה מתוך הבנק, ושהשתלטו וירו שם על אנשים. שמענו צרורות של יריות וישר הבנו שיש הרוגים. ראינו שמוציאים גופות".

צפו בתיעוד מהזירה באדיבות: חדשות 24

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.