טבח במינכן: צעיר איראני ביצע פיגוע ירי קטלני במסעדה (וידאו)

9 בני אדם נרצחו במתקפת ירי במינכן, בהם 7 נערות ונערים. 27 בני אדם נוספים נפצעו.

היורה פרץ לפני הירי לחשבון פייסבוק של צעירה מקומית ופרסם שם הודעה הקוראת לילדים להגיע לסניף מקדונלדס "בשעה 16:00" כדי לקבל ארוחה בחינם.

9 בני אדם נרצחו במתקפת ירי במינכן, בהם 7 נערות ונערים. 27 בני אדם נוספים נפצעו.

צפו באדיבות רשת

היורה  פרץ לפני הירי לחשבון פייסבוק של צעירה מקומית ופרסם שם הודעה הקוראת לילדים להגיע לסניף מקדונלדס "בשעה 16:00" כדי לקבל ארוחה בחינם.

גורמי אכיפת החוק בגרמניה הודיעו באופן  כי הרוצח ממרכז הקניות במינכן לא פעל בהשראת דאע"ש', אולם בגרמניה מנסים עדיין להבין מה גרם לנער בן 18 ממוצא אירני לצאת עם נשק חצי-אוטומטי ומאות קליעים ולטבוח בנערים בסניף מקדונלדס.

בסרטון שהופץ ברשתות החברתיות,  נשמע היורה מתווכח עם עד ראייה, עשוי לשפוך מעט אור על המניעים.

"בגללכם התעללו בי ונהגו בי בבריונות במשך שבע שנים!", נשמע היורה צועק לעברו של הצלם, שהבחין בעלי דויד סונבולי על גג מרכז הקניות. "ועכשיו אני חייב לקנות נשק כדי לירות בך", הוסיף. במהלך כל הסרטון נשמע עד הראייה כשהוא מקלל את סונובלי נמרצות, לאחר שנקלע עמו לקרב צעקות משני גגות סמוכים.

 

"יש לו אקדח! הוא טען אותו, תקראו מהר למשטרה", קרא עד הראייה לאנשים בסביבתו. "אתה חלאה", הטיח עד הראייה ביורה, שבתגובה אמר: "אני גרמני, נולדתי פה, גדלתי באזור הרץ 4 (אזור שבו מקבלים דמי אבטלה בגרמניה)". בשלב מסוים נקטעים חילופי הצעקות בין השניים כשהירי מתחדש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.