טבריה: מוזס סייר בקרייה החסידית החדשה

יו"ר הסיעה ח"כ הרב מוזס בסיור ב"קרית צאנז" טבריה: "קריה זו מהווה דוגמא לפתרון אמיתי למצוקת הדיור"

יו"ר סיעת יהדות התורה ח"כ הרב מנחם אליעזר מוזס סייר בקריה החדשה של צאנז בעיר טבריה, פרי יצירתו של כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז שליט"א. הרב מוזס הגיע למקום כדי לעמוד מקרוב אחר הפתרון המוצע במקום לזוגות צעירים מחוסרי דיור.

הרב מוזס סייר עם הנהלת "קרית צאנז" ועקב אחר ההתפתחות הנפלאה במקום. הוא ראה ושמע מהם כי עשרות משפחות כבר מתגוררות במקום ורבות אמורות להגיע, ונהנה מהפיתוח הסביבתי ואיכות החיים המדהימה המוצעת שם: גינות נוי, מרחבים, נוף עוצר נשימה ואוויר צלול.
במקום הולך ונבנה בית מדרש לרווחת התושבים והרב מוזס התפעל מהתכנית רחבת הידיים שתתאים למתפללים רבים, עד להקמת הבנין המרכזי שיכלול את כלל צרכי
הציבור: מקוואות, כולל אברכים, ישיבה קטנה ותלמוד תורה.

הרב מוזס שמע עוד כי לרוב נשות האברכים המתגוררות במקום סודרה עבודה בעיר טבריה, ובמסגרת שמורה ומותאמת.

גם בגני הילדים סייר הרב מוזס ואמר שם. "הדור הצעיר, הילדים והתלמידים הללו, הם העתיד שלנו. פתיחת מסגרות מתאימות ונוחות הם ערובה ליישוב טוב ומוצלח של עיר ושכונה חדשים".

לקראת סוף הסיור, צפה הרב מוזס על המגרשים המיועדים לבנייה מידית ולאכלוס עתידי של עוד 140 משפחות. לרב מוזס נמסר כי בקרוב מתוכננת הנחת אבן הפינה לבניין המרכזי לתורה ולתפילה שייתן מענה לעוד עשרות המשפחות הצפויות להגיע. מעל הכל התפעל הרב מוזס מהסיוע הכלכלי המאסיבי בדרך להגיע אל היעד: דירה איכותית עם עזרה כה משמעותית.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.