טבריה סוערת: אלמונים השחיתו שלטי חוצות שהוצבו בעיר

השקט בטבריה הופר שוב: תמונות הנשים על גבי שלטים של ערוץ 13 שנתלו בעיר הושחתו, המשטרה חוקרה והתושבים חוששים מהפיכת העיר ל"בית שמש 2". העירייה: פנינו בתלונה למשטרת ישראל

שוב זה קורה בעיר טבריה, ביום שישי האחרון הושחתו שלטים של ערוץ 13 ותמונתה של מגישת חדשות נמחקה ע"י ריסוס גרפיטי .

כזכור לפני כמה חודשים הושחתו שלטים בתמונות נשים והוגשה תלונה במשטרת טבריה על השחתת שלטי חוצות בעיר באמצעות מחיקה של נשים. במשטרה מסרו כי שוטרי משטרת ישראל חוקרים את נסיבות האירוע וסורקים אחר שלטים נוספים שהושחתו בעיר.

על פי תיעוד שהגיע ל'אקטואליק' נראה כי התמונות של הנשים טושטשו, בעוד שתמונותיהם של הגברים המופיעים נשארו.פעילים שאינם דתיים חוששים כי "טבריה בדרך להפוך לבית שמש", לדברי אחד הפעילים, " החשש מתגבר במיוחד שקבוצת חסידים גדולה באו להתגורר בשיכון ד בעיר.

חבר המועצה דוד אוחנה (ש"ס)  אומר לאקטואליק "אני מאמין שזו לא הפעם האחרונה כי זה תקופת הבחירות, בטוחני שזה לא תושבים מהמגזר החרדי כי אין לנו טעם לעשות דברים כאלה יש לנו כאן אחווה בין החילונים לחרדים".

מעיריית טבריה נמסר בתגובה:  העירייה רואה את הנושא בחומרה רבה, מדובר בשלטי פרסום של חברה פרטית, העירייה תפנה בתלונה למשטרת טבריה, ע״מ לאתר את המשחיתים שכל רצונם ליצור הסתה ופילוג בקרב תושבי העיר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.