רון קובי: הקראוונים של המתנ"ס – לא לחרדים

ראש העיר רון קובי הודיע השבוע כי הקראוונים שהיו מיועדים לשמש כמתנ"ס לציבור החרדי יסופחו ל"ארליך" ובתי ספר אחרים המשמשים את המגזר החילוני

 

אם לא די במהומת האלוקים שמחולל ראש העיר הרענן והאנרגטי של טבריה, ראש העיר רון קובי הודיע השבוע כי הקראוונים שהיו מיועדים לשמש כמתנ"ס לציבור החרדי יסופחו ל"ארליך" ובתי ספר אחרים המשמשים את המגזר החילוני בעיר.

כזכור, סוגיית המבנים היבילים הגיעו לפתחו של בית המשפט, לאחר שרון קובי, פנה לבית המשפט בבקשה לאסור על העירייה להציב אותם בשטח של בית ספר ארליך, ולשמש כמתנ"ס.

 

העירייה ניהלה נגדו מאבק, ובסופו של דבר פסק בית המשפט שהקרוואנים יוצבו בחצר בית הספר, וישמשו כמתנ"ס לחרדים, אך לא לבית הכנסת. היה זה למעשה ניצחון של הנציגים החרדים על רון קובי.

העיתונאי שמעון כהן מ"מקומי טבריה" שחשף את הסיפור אומר לאקטואליק "כואב הלב מה שקורה בטבריה. חבל שלא השכילו הנציגים החדרים במועצה להפעיל את המתנ"ס עוד לפני הבחירות ובכך אולי היו מציבים עובדה בשטח.

עכשיו, לאחר שרון נבחר לראשות העיר הוא החליט להפוך את החלטת בית המשפט על פיה, ולקחת מהחרדים את התקווה האחרונה שיהיה להם מתנ"ס מתי שהוא.

עוד אומר שמעון כהן: "כשראש העיר רון קובי נשאל לגבי העניין הזה הוא השיב: "על איזה  מתנ"ס אתה מדבר?"

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. התקשורת

    להחליף את המילים 'חרדים' באתיופים/ערבים/רוסים והתקשורת מבעירה את המדינה

    מוטי |
    הגב