בעיריית בני ברק תוקפים: "מפלגת נצח נלחמת נגד דברים שבקדושה"

טובלים ושרץ בידם: סערה בישיבת הוועדה לתכנון ולבניה של עיריית בני ברק בעקבות דרישתו של חבר המועצה מטעם 'נצח' לדחות דיון על הקמת מקווה חדש בעיר. בעירייה מאשימים את מפלגת 'נצח' בכך ש"הם נוהגים להצביע בוועדות העיריה נגד דברים שבקדושה", ואילו נציג המפלגה הגיב: "בעירייה מנסים לעשות קומבינות מתחת לשולחן ולהעביר בחטף אישורים לתיקים שלא נידונו בוועדה"

המאבק הפנים ליטאי: כמה חודשים לאחר שרשימת 'נצח' המזוהה עם הפלג הירושלמי זכתה בשני מושבים במועצת העיר בני ברק (והושארה באופוזיציה), מגיעות מלחמות הליטאים בעיר לנקודת רתיחה. בישיבת הוועדה לתכנון ובניה של עיריית בני ברק, שנערכה אמש, הועלתה בקשה לאישור בנייתו של מקווה חדש ברחוב בארי בעיר.

הבקשה הועלתה ע"י יושב ראש הוועדה, סגן ראש העיר אברהם רובינשטיין, לקראת סיום הישיבה, אלא שאז התערב חבר הוועדה מטעם רשימת "נצח" משה מלאכי בדרישה למנוע את קיום ההצבעה.

חברי הקואליציה בוועדה בהם יו"ר הוועדה, אברהם רובינשטיין, הביעו את מורת רוחם מבקשתו של מלאכי, שמצדו תקף את שפירא וטען כי האחרון עשה לעצמו נוהג קבוע להעלות בסוף דיוני הוועדה תיקים שונים להצבעה חפוזה מבלי שמתבצע בהם דיון מסודר.

חבר מועצת העיר בני ברק, משה מלאכי.
חבר מועצת העיר בני ברק מטעם נצח, משה מלאכי.

חבר מועצת העיר משה מלאכי מסר בתגובה ל'קוקר': "לצערי יש גורמים בעירייה שמנסים לעשות קומבינות מתחת לשולחן ולהעביר בחטף אישורים לתיקים שלא נידונו בוועדה. בסך הכול בקשנו שתיק המקווה יכנס לסדר היום, בדיון מסודר וראוי. לטענתו, "בשביל לחסוך כסף לעירייה מתנגדים בקואליציה לאשר תקציב שיאפשר כניסה גם לציבור הנכים".

עידכון 22:00
מנדי פוקס מנהל המקוואות מטעם עיריית ב"ב בתגובה על דברי מלאכי: "אלו גיבובי שקרים, מי שדאג להשיג מימון למקווה ממפעל הפיס היה הרב יעקב אשר וראש העיר הרב זייברט. בהכוונתם ועידודם של מרנן ורבנן הגר"ח קניבסקי והגראי"ל שטינמן שליט"א וכ"ק האדמו"ר מויז'ניץ שאף ביקר במקום והביע התפעלותו.

על טענתו השקרית של מלאכי לפיה לא דאגו לנכים, מחובתי להגיב כי יש גישה לנכים לשלושה בורות במקווה המדובר. דבר זה ניתן לבדיקה. זו לא פעם ראשונה שמלאכי ממפלגת נצח מצביע בוועדות העיריה נגד דברים שבקדושה ולא מזמן הצביע בוועדה נגד בניית מבנה ישיבת אורחות תורה".

6 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. הציונות הארורה של ממשלת ישראל מתכננת למסור לידו של האפיפיור (שהוא סמל של הטומאה) את הבעלות על הכותל ר"ל

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. ניוון טוטאלי ! הקמת מפלגה נגד מועצת גדולי התורה
  והמשך ישיבה במועצת
  נדמיין דירקטוריון למפעל שאחד מחבריה מקים דירקטוריון חדש בתוכה
  טרוף של חברה מנונת

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 3. שפוקס לא ימרח אתכם – זה לא היה בנין לאורחות תורה זה היה מרכז קניות עבור מידענו X שרוצה להרויח כסף

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 4. די לקובינות ולמכריות הכל צריך להיות בצורה חוקית

  "עץ" חיים היא |
  הגב