טונות בשר מזויף נמכרו במסעדות מובילות(וידאו)

20 טונות של בשר מזויף עשו את דרכן מהרשות הפלסטינית למסעדות הכי מוכרות בישראל: ממסעדת סוהו בראשון לציון דרך דיקסי בתל אביב ועד זוזוברה ועד העצם. {חקירה}

20 טונות של בשר מזויף עשו את דרכן מהרשות הפלסטינית למסעדות הכי מוכרות בישראל: ממסעדת סוהו בראשון לציון דרך דיקסי בתל אביב ועד זוזוברה ועד העצם.

על פי החשד, המבריחים הכניסו במרמה את הבשר משטחי הרשות הפלסטינית לישראל במשאיות בעלות דפנות כפולות ובשיטות הסלקה נוספות. הבשר המוברח נמכר למסעדות מובילות וכן לחנויות שונות לממכר בשר, זאת תוך זיוף מקורו, אישור וטרינרי, תאריכי התפוגה של המוצרים, תאריכי השחיטה והכשרות.

חברי הרשת שנעצרו נחקרו במחלק התשאול של היחידה המרכזית של משטרת מחוז ש"י. במהלך החיפושים הלילה נתפסו כ-30 טונות בשר, עשרות אלפי שקלים במזומן וכן כלי רכב ששימשו לביצוע העבירות. הפרשייה נמצאת כרגע בשלב החקירה הגלויה וצפויים מעצרים נוספים, וכן חקירתם של עשרות לקוחות.

מהחקירה עלה כי יבואן פלסטיני אשר רכש בשר המיועד לרשות הפלסטינית בדרום אמריקה, ייבא אותו ארצה לנמל חיפה. מהנמל בחיפה הועברה הסחורה למחסן בא-רם שבירושלים, ומשם הוברח הבשר בשיטות שונות לשטחי ישראל דרך מחסומים שונים בתת-תנאים המנוגדים להנחיות משרד הבריאות ותוך סיכון שלום הציבור.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.