טיול סקי שומר שבת – איך עושים את זה?

 

אם בעבר שומרי שבת חששו לצאת לטיולים בחו"ל, בעיקר אל מקומות המרוחקים מקהילות יהודיות, ובעיקר בגלל השבת – היום זה כבר הרבה יותר פשוט. בשל כך, היום בהחלט ניתן למצוא יותר ויותר אנשים שומרי שבת אשר יוצאים לחופשות ולטיולים בחו"ל ללא כל בעיה.

אם אתם אוהבים טיולי סקי, אינכם חייבים לוותר עליהם. בקלות רבה תוכלו למצוא מסלולי טיול סקי כשר, אשר יאפשרו לכם ליהנות מטיול סקי איכותי מבלי להיתקל בבעיות בשל שמירת שבת או בשל שמירת מצוות באופן כללי. איך תעשו את זה? קראו את המאמר עד תומו ותקבלו את התשובה.

טיולים של חמישה ימים בשבוע

אופציה אחת העומדת בפני שומרי השבת לטיולי סקי כשר הנה טיולים מאורגנים של חמישה ימים בשבוע. לרוב, לטיולים הללו יוצאים במוצ"ש בלילה או ביום ראשון בבוקר, וחוזרים ביום חמישי בלילה או ביום שישי בבוקר. כך האדם אינו מגיע בכלל למצב בו הוא צריך להתארגן לקראת השבת בחו"ל ולמצוא מקומות כשרים ונוחים בהם יוכל לשמור את השבת כהלכתה, להתפלל בבית הכנסת ולשמוע את קריאת התורה, לקדש על יין כשר ולמצוא כל דבר נוסף לו הוא זקוק עבור השבת. כיום ישנן חברות טיולים מאורגנים רבות אשר מציעות טיולי סקי כשר במתכונת הזו של חמישה ימים בשבוע, דרכן תוכלו לבצע את הטיול בהנאה רבה וללא כל בעיה הלכתית.

טיולים הכוללים מקום מסודר לשבתות

אופציה נוספת שתוכלו למצוא היא טיולי סקי כשר אשר מבוצעים במקום בו ישנה קהילה יהודית אצלה תוכלו למצוא את כל מה שאתם זקוקים לו במהלך השבת. טיולים מהסוג הזה נמשכים לרוב יותר משבוע, ובמסגרתם תוכלו ללון בבית מלון כשר ולהיות צמודים לקהילה יהודית, לבית כנסת, למסעדות ולחנויות כשרות ולכל מה שתהיו זקוקים לו בכדי להעביר שבת מהנה וקדושה במקום.

לרוב, טיולים מאורגנים שכאלו כוללים קבוצה של שומרי שבת רבים, כך שאינכם צריכים אפילו לחשוש מכך שלא תמצאו מניין לתפילות השבת. יחד עם קבוצה גדולה של מטיילים, תוכלו ליהנות משבת של שלום ושל ברכה ומחוויה מעצימה שלא תשכחו לעולם.

לסיום, חשוב לנו לציין כי בכדי ליהנות מאותם טיולי סקי כשר בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד שתבדקו את חברת התיירות אליה אתם פונים ומארגנת את הטיול, ונסו למצוא המלצות של חברים או של בני משפחה אשר היו בטיולים דומים ויכולים לסייע לכם לבחור חברה מקצועית ואיכותית ובעלת ניסיון בטיולים מהסוג הזה.