טייס אינדונזי הנחית מטוס במים איראן טוענת שערכה ניסוי טילים מוצלח ראש ממשלת הרשות הפלסטינית התפטר ובבאר שבע ננשכה נערה ע"י כלב – סיכום אירועי השבת

בארץ

הקפאה חוזרת: גורם מדיני הכריז היום כי ישראל תקפיא הבנייה מחוץ לגושים. הגורם אמר ל-ynet: "ישראל לא תכריז על כך באופן רשמי, אך המהלך יבוצע בשקט ובהבנה שקטה בין ישראל לארה"ב".

ירי מסוריה: דובר צה"ל מסר כי לפני שעות ספורות בוצע ירי נשק קל וארטילריה מכיוון סוריה אשר פגע בסמוך לכוח צה"ל בצפון רמת הגולן. לא היו נפגעים ולא נגרם נזק. בתגובה השיבו כוחות צה"ל בירי טילים לעבר מקור הירי. זוהתה פגיעה מדויקת במטרה. צה"ל העביר הודעה בנושא לגורמי האו"ם.

האמסטף הנושך: במוקד המשטרה דווחו על ילדה כבת 13 אשר ננשכה ע"י כלב, ככה"נ מסוג אמסטף, בפנים ובגפיים במקיף טוביהו בשכונת נחל עשן בבאר שבע. מד"א פינה אותה לביה"ח סורוקה. שוטרי תחנת באר שבע הזעיקו את הוטרינר העירוני בעקבות נשיכת הילדה לבית בו נמצא הכלב כרגע. בעל הכלב ובנו כבן ה-14 עוכבו לתחנת באר שבע. בתום חקירת האב והבן הוחלט לעצור את הבן (כבן 14.5) שהיה עם הכלב מסוג אמסטף בעת שתקף את הנערה בחשד לרשלנות ואי נקיטת צעדי זהירות בחיה.

בעולם

המטוס נחת במים – הנוסעים ניצלו: טייס חברת התעופה הגדולה באינדונזיה "פיספס" את מסלול הנחיתה באי ונחת בים של מאלי. "ראינו את שדה התעופה ופתאום המטוס התקרב מדי למים", סיפר אחד הנוסעים.

איראן: ערכנו ניסוי מוצלח בשלושה טילים חדשים. סגן מפקד כוחות היבשה של איראן, שהכריז שהניסוי היה מוצלח, סירב להתייחס לסוגי הטילים ששוגרו. ככל הנראה אחד מהם הוא טיל בליסטי לטווח בינוני. הגנרל האיראני הבטיח שכוחות הקרקע יחשפו כלי נשק חדשים במהלך השבוע הקרוב.

מובארק עוד חי: משפטו החוזר של מובארק יערך בבית דין אחר. מובארק הובא לאקדמיה המשטרתית בקהיר במסוק ובאמבולנס. אלפי אנשי ביטחון איבטחו את המקום ומובארק נופף לכל עבר. אך כשהשופט התיישב במקומו הוא הודיע כי החליט שבית הדין לערעורים ייקבע היכן לערוך את המשפט.

התפטרות ברשות: אבו מאזן קיבל את התפטרותו של ראש ממשלתו, סלאם פיאד, לאחר שבימים האחרונים נעשו מאמצים לפייס בין השניים ולמנוע את ההתרחשות. פיאד ביקש להתפטר כבר ברביעי, אך אמש דחק בהם מזכיר המדינה האמריקאי קרי ללבן את המחלוקות.

שלום שלום ואין שלום: העיתון הטורקי "הורייט" מדווח כי בנאט"ו רצו לחדש את מפגשי שרי החוץ של מדינות האזור בזכות ההתנצלות של ישראל כלפי טורקיה. אולם, מצרים וטורקיה סבורות "שלא בשלה העת" לכך. גורם באנקרה: לא מתנגדים ליוזמה, פשוט פגישה כזו לא תועיל.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. מדינת חלם!!!!!!!!!!!!!!!!!!עוצרים ילד בן 14???
  הפתרון לא לתת להכניס כלבים כאלה לישראל ולא לגדל אותם בארץ ולא למכור אותם!!!!!1
  אי אפשר לתת לילד לשמור על כלב טורף כזה!!!! גם לא למבוגר!!!!
  כמו שאי אפשר לשמור על נמר

  אבי הכוכב |
  הגב