"טינופת יצאה ממך, גזען וחשוך"(וידאו)

הסערה סביב הפוסט הגזעני שכתב גידי אורשר מגלי צה"ל שכתב: "בפעם הבאה שאתם מנאצים כל כך את התרבות המערבית, שימו רגל של ארנבת או ערלה של תינוק על הראש וחכו לנס". אמיר איבגי מנחה 'המוסף' בערוץ הראשון: "אתה גזען וחשוך". {המראיין לאורשר}

הסערה סביב הפוסט הגזעני שכתב גידי אורשר מגלי צה"ל שכתב: "בפעם הבאה שאתם מנאצים כל כך את התרבות המערבית, שימו רגל של ארנבת או ערלה של תינוק על הראש וחכו לנס". אמיר איבגי מנחה 'המוסף' בערוץ הראשון: "אתה גזען וחשוך".

בבוקר לאחר הסערה שהתעוררה בשל הפוסט הגזעני אותו פרסם, הגיב גידי אורשר, מבקר התרבות של גלי צה"ל, בתכניתו של ניב רסקין בתחנה, וטען כי הוא עומד מאחורי הדברים, אך מתנצל אם היה אדם שנפגע. לדבריו, כוונתו הייתה טובה וכי המבקרים לא הבינו את מה שביקש לומר.

אתמול בערב (מוצ"ש) אמר ראש הממשלה בנימין נתניהו כי הדברים הינם בזויים וחשוכים. "הדברים החמורים שפורסמו בסוף השבוע האחרון על ידי מבקר הקולנוע של גלי צה"ל ובהם הכפשות בוטות ובזויות נגד בני עדות המזרח ראויים לכל גינוי".

"לאדם בעל דעות חשוכות וגזעניות מסוג זה אין שום מקום בשידור הציבורי בישראל. כנגד הקולות המנסים לזרוע פירוד בינינו, עלינו לפעול יחד לאחדות בעם ישראל. שבוע טוב".

2 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

 1. אורשר אני מאחל לך שבקרוב תהיה בצרה צרורה ולא תשתמש בתהילים אלא באייפון שלך
  התהילים שייך לעם ישראל אתה שייך לחזירים כמוך

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב
 2. כל הכבוד למנחה- אמיר איבגי שלא וויתר לגידי הגזען ושאל אותו שאלות נוקבות.

  משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
  הגב