טיסות זולות – איך אפשר לטוס בזול?

טיסות זולות איך אפשר לטוס בזול?

כולם מכירים את זה, טסנו לחופשה בחו"ל, היינו בטוחים שהשגנו את מחיר הכרטיס הזול ביותר, אך החברים שפגשנו שילמו הרבה פחות עבור הטיסות לחו"ל. איך הם עשו את זה, ואיך ואיפה אפשר למצוא טיסות זולות, כל המידע לפניכם.

טיסות זולות – כל האפשרויות

חברות לואו קוסט הן חברות טיסה המציעות מחירי כרטיסים לחו"ל במחירים זולים במיוחד, אך הן אינן מעניקות שירותי טיסה שמציעות החברות הסטנדרטיות. המושב שלכם לא יהיה מסומן, אם תרצו מקום טוב, תיאלצו לעלות מוקדם למטוס ולתפוס מקום, לא יהיו ארוחות, לא יהיו שירותי בידור, משקל המטען מוגבל, ובדרך כלל נמוך מהרגיל, ואתם תנחתו בשדה תעופה משני, קטן יותר ומרוחק יותר ממרכז העיר. אם תרצו מקום שמור, אוכל או שירותי בידור, תצטרכו לקנות בתשלום נוסף.

חברות הלואו קוסט פועלות בשיטת המדרוג. ככל שתקדימו לקנות כרטיס תיהנו ממחיר זול יותר. להקדים, זה אומר לקנות מספר חודשים לפני מועד הטיסה, אפילו חצי שנה מראש.

חברות הלואו קוסט מתמחרות את מחיר הטיסה רק לכיוון אחד, חשוב לקנות בנפרד גם כרטיס חזור. את הכרטיסים שקניתם בשיטה זו, לא תוכלו לבטל.

טיסות שכר שייכות לחברות קטנות אשר שוכרות מטוסים עבור קבוצות או כחלק משיווק חבילות נופש והן מוכרות את כרטיסי הטיסה במחירים זולים יותר מאשר בטיסות סדירות. חברות אלו אינן מתחייבות ללוח הזמנים שהציבו, ולכן אם יש לכם סבלנות להמתין, לעתים, מספר שעות בשדה, טיסות שכר הן אופציה זולה.

גלו גמישות בתאריכים. אם אתם לא חייבים לטוס במועד ספציפי, לעתים יום או יומיים לפני התאריך הרצוי או כמה ימים לאחריו, תמצאו כרטיסים מוזלים. כרטיסי טיסה בעונות התיירות ה"מתות" ובימי אמצע השבוע זולים יותר מאשר טיסות בעונות הבוערות או בימים הראשונים של השבוע או בסופו.

טיסות קונקשיין זולות יותר מאשר טיסות סדירות. טיסות הקונקשיין הם טיסות שבהן אתם עוצרים למספר שעות ומחליפים מטוס. חשוב לשים לב לזמן העצירה, אם העצירה קצרה מדי אתם עלולים לאחר את טיסת ההמשך ואם העצירה ארוכה מדי, ייתכן ותיאלצו לקחת חדר במלון ללינה, ואז לא תצליחו לחסוך הרבה ממחיר הכרטיס.

אם אתם סטודנטים או צעירים מתחת לגיל עשרים ושבע, תוכלו ליהנות מכרטיסי טיסה מוזלים.

עקבו אחרי מבצעים. חברות רבות, בעיקר חברות תעופה זרות, מפרסמות מבצעים של הרגע האחרון כאשר הן רואות כי הטיסות לא מלאות. אם אתם בנויים לטיסה מהיום למחר, הטיסות בדקה התשעים מיועדות לכם.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.