טיסות זולות לאיטליה ארץ המגף

הניחוחות של המאפים, פיצה איטלקית בכל מקום, הבנייה העתיקה, המון אנשים שמחים ולאחר שמצאנו טיסות זולות לאיטליה אפשר לנחות עם חיוך על הפנים. איטליה זו ארץ של המון תרבות, ארכיטקטורה, היסטוריה ואוכל טוב. איטליה מחולקת לעשרים מחוזות כך שכל מחוז מעניק את הייחודיות שלו. איטליה חברה באיחוד האירופי והמטבע שמשתמשים בו הינו האירו. הערים המתוירות ביותר הינן: ונציה, מילאנו, נאפולי, רומא, פירנצה ופיזה. מבחינה גאוגפית איטליה נמצאת בדרום אירופה והיא מונה מספר הרי געש, אגמים ונהרות ראשיים. ישנם שני איים חיצוניים אשר גם שייכים לאיטליה והם סרדיניה וסיציליה.

כיצד נמצא טיסות זולות לאיטליה גם בחודשי הקיץ?

איטליה מתאימה לחופשה משפחתיות גם מבחינת היקף הטיסות. בקיץ ישנן מספר רב של טיסות ביום לאיטליה עם חברות תעופה שונות. ניתן למצוא טיסות זולות לאיטליה החל מאתרי האינטרנט ועד סוכני נסיעות מנוסים ומקצועיים. ניתן להיעזר בסוכני נסיעות גם לשם הזמנת מקום הלינה והאטרקציות.

אז אחרי שמצאנו טיסות זולות לאיטליה ונחתנו, אפשר להתפנות לבחירת המלון ותכנון הטיול. באיטליה ניתן למצוא מקום לינה החל מהוסטל, בתי הארחה שמציעים מיטה וארוחת בוקר ועד למלון יוקרה שמתאים לשומרי המסורת. ישנם מלונות שנמצאים במרכז העיר וכאלה שנמצאים קצת מחוץ לכל ההמון. ההבדלים בינהים ניכרים במחירים וכך בחירת מקום הלינה הופכת לשאלה תקציבית. אחרי שהתמקמנו בחדר, אפשר להתחיל לתכנן את הטיול לו חיכינו. במאמר הבא נפרט על מקומות פופולריים שתיירים אוהבים לבקר ובצדק.

ברומא, עיר הבירה, ישנם שני מקומות שמחייבים ביקור. האחד  הנודע הינו קסטלי רומני, אזור המצודות הרומאיות. מדובר על טיול שניתן לעשות גם ביום אחד מהבוקר עד הערב. זו שכונה בעלת עבר היסטורי מרשים. באזור שוכנות כחמש עשרה עיירות קטנות, מיוחדות וציוריות. שם נמצא גם ארמון הקיץ של האפיפיורים לצד עיירות הממוקמות על האגם. לאחר ביקור בורמא, ניתן להצפין לאגם גרדה שראוי לביקור. מדובר באתר הומה אדם בעיקר בחודשי הקיץ התיירותים אך אין ספק שלא ניתן לוותר עליו. הכניסה לעיר העתיקה עוברת דרך מבצר מרשים. לאורך כל העיירה ניתן לראות חנויות קטנות ומעניינות וגלידריות מקומיות. הדרך הטובה ביותר להכיר את העיירה היא דרך סירת מנוע. ניתן לקחת סיור של כחצי שעה ולראות את כל היופי שבאגם. ישנם חופים נקיים ופלאי טבע שיצר האגם.

דרך נוספת לטייל בעיר היא דרך טיולים מאורגנים. ניתן להזמין טיול מאורגן עוד מבעוד מועד בארץ. אלו טיולים שסוגרים עבורך את כל המסלול מראש. את מקום הלינה, את מסלול הטיול, תאריך יציאה מהארץ וחברת התעופה. ניתן להסתכל על טיולים מאורגנים כחופשה נוחה בעיקר לאלו מאיתנו שומרי המסורת מכיוון ודואגים לארוחות כשרות. מלבד ההתעניינות במסלול המתוכנן אנו לא צריכים לדאוג לדבר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.