טיפוח // טיפים ועצות שכדאי לאמץ לאיפור ערב

אין אישה שלא רוצה להיראות במיטבה לחתונה או כל אירוע: המטרה כמה שיותר קורנת, זוהרת ומאופרת נכון. אז כיצד משיגים את המראה הזוהר?

לדברי ליאת מלכא – מדריכת יופי ראשית בחברת פרומדיקס: “לקבל עור פנים מושלם הוא תוצאה של עבודה מתמשכת, תוך הקפדה על שגרת טיפוח יום יומית, אשר תאפשר להיראות במיטבך, במהלך כל השנה. אמנם, ישנם טיפולים אשר מומלץ לעשות אצל קוסמטיקאיות מידי תקופה על מנת לשמור על תחזוקה, הכוללת טשטוש קמטוטים, הבהרת כתמים, רמת לחות גבוהה לעור ועל מראהו הכללי וכן ישנם טיפולים שהם מומלצים לקראת אירועים, מסיבות, צילומים וכו – היוצרים מראה זוהר וקורן לעור הפנים".

 

אל תיכנעי לנזקי הקיץ שעבר: האקלים הישראלי שואב מהעור את הלחות ומשאיר אותו מותש לגמרי. בכדי להשיב לו את החיוניות שאבדה יש להקפיד לשתות הרבה מים, לדאוג לשנת יופי (לפחות 8 שעות ביממה) ולדאוג לטיפול וניקוי העור מידי יום.

מלבד גשמי הברכה, החורף מביא עמו גם יובש ורוחות חזקות שלעיתים מיבשות וגורמות נזק לעור ולכן חשוב להקפיד להזין את העור בלחות, מידי בוקר וערב.

על מנת לשמור על מראה פנים חיוני, קורן וזוהר, מומלץ אחת לחודש לעבור טיפול בוסט אצל קוסמטיקאית לניקוי עמוק וללחלוח העור והחייאתו.

כשמדובר בהכנה לאירוע משמעותי, המטרה היא להביא את עור הפנים למצב הטוב ביותר לקראת המאורע, על מנת שהמייקאפ יהיה מונח בצורה אחידה וחלקה, על העור ויראה מושלם, ללא כתמים וקמטים.

חשוב לשמור על היגיינת העור יום-יום. פעולה זו אינה דורשת הרבה מאמץ ותורמת למראה אחיד וזוהר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.