טיפול בהורים בגיל השלישי

טיפול בהורים בגיל השלישי

טיפול בהורים שנמצאים בגיל השלישי, זה אף פעם לא תהליך קל. לעתים רבות, אנחנו מוצאים את עצמנו נתקלים בקשיים שונים ומסובכים, שלא תמיד יש לנו את הפתרון המושלם ביותר עבורם והטיפול נעשה קשה במיוחד כאשר אנחנו מדברים על הורים שנמצאים במצב סיעודי או כאלו שנמצאים בשלבי החלמה מניתוח. למזלנו, כיום יש כבר פתרון שיכול לספק מענה כולל לכל הצרכים של האנשים היקרים שבחיינו – בית החלמה מניתוח.

מצב סיעודי או החלמה מניתוח – זה אף פעם לא קל

לפני שנתחיל לדבר על הפתרון, בואו ננסה קודם כל להבין מהם הקשיים שכרוכים בטיפול. הקושי הראשון והמרכזי ביותר שרובנו חווים הוא קושי הזמינות. למרות שהיינו רוצים להקדיש להורינו היקרים את מלוא תשומת הלב ולטפל בהם כראוי, למרביתנו ישנן מחויבות אחרות בחיים שגם הן דורשות מאתנו התייחסות חשובה – בין אם מדובר בפרנסת המשפחה, טיפול בילדים וכדומה. מה שיוצר מצב שאנחנו לא תמיד יכולים להיות זמינים בצורה הנדרשת עבור ההורה שזקוק לטיפול ולמעקב על בסיס יום – יומי. קושי נוסף שיכול להיות לנו, הוא הידע. במידה ואתם אינכם רופאים או אחיות במקצועכם, יכול להיות שתמצאו את עצמכם לא מעט פעמים בתחושת חוסר אונים מול הוריכם, פשוט כי אינכם יודעים כיצד לעזור להם ולהקל עליהם. כל הקשיים האלו וקשיים נוספים – יכולים להוביל אותנו לתסכול אישי ופנימי שלפעמים יכול להתבטא כלפי חוצה, כלפי ההורה. לכן, על מנת להקל מעט על הקשיים ולמנוע תסכולים מיותרים, הוקם בין ההחלמה מניתוח.

בית החלמה מניתוח

בית ההחלמה מניתוח, הממוקם באחוזת רובינשטיין, הוקם בדיוק במטרה לעזור לבני הגיל השלישי להחלים מניתוחים בצורה המיטבית ביותר, תחת השגחה של צוות מיומן שידע לענות ולספק את כל צרכיהם השונים במידת הצורך. בנוסף, בית ההחלמה נועד גם לחולים סיעודיים, שזקוקים לטיפול, השגחה ומעקב מתמיד בהתאם למצבם. לכל דייר מותאמת תכנית אישית כחלק ממערכת הטיפול האישי בדייר ובנוסף – רשאי הדייר להעסיק גם מטפל חיצוני בנוסף למטפל שמוענק לו בבית ההחלמה. לצד כל אלו, מתקיימות בבית ההחלמה גם פעילויות חברה שונות, על מנת לספק גם שגרת חיים נעימה וקלילה יותר לדיירים. כל הטיפול בדייר נעשה בתיאום עם הדייר ומשפחתו תוך שמירה על כבודו, בטחונו ופרטיותו, על מנת להבטיח טיפול הולם ברמה מקצועית וגבוהה.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.