טיפים לבחירת ציוד למספרות – מברשות פן קרמיות

כשמרכיבים רשימת ציוד למספרה מקצועית באופן טבעי היא כוללת מגוון רחב של פריטים – מכיסאות לקוח עליהם יושבים בזמן שמעצב השיער עמל על התספורת החדשה ופינת ישיבה ללקוחות שממתינים לתורם, דרך מראות שמאפשרות מעקב אחרי התקדמות העבודה וכמובן מבט בוחן אל התוצאה הסופית מכל הכיוונים כולל מאחור, וכלה בפריטים קטנים יותר אבל לא פחות חשובים כמו מספריים, מברשות, מחליקי שיער ומברשות.

אחד הפריטים שנמצא בכל רשימת ציוד למספרות הוא מברשת פן, שמסייעת להחליק שיער מסולסל או מקורזל שבעליו מעדיף את המראה החלק. מברשת פן קרמית היא הבחירה הנכונה ביותר, וזאת מהסיבות הבאות:

חימום מהיר

כשקונים ציוד למספרה חשוב לזכור שהמטרה היא יעילות מקסימלית: מצד אחד אי אפשר לתת ללקוחות להמתין יתר על המידה, ומצד שני יש להקדיש לכל לקוח את מלוא תשומת הלב היצירתית וחבל לבזבז זמן יקר על המתנה למברשת הפן עד שתתחמם.

מברשת פן קרמית מתחממת במהירות ועל כן היא האופציה המומלצת.

פיזור אחיד של החום

יתרון שני של מברשת פן קרמית הוא הפיזור האחיד של החום, כך שכל שערה ושערה זוכה בדיוק לאותו יחס.

מצד אחד אין אף שערה שלא מקבלת את החום לו היא זקוקה כדי "להתיישר", ומצד שני אין שערות שמקבלות כמות גדולה מדי של חום (שכמובן עלול לחרוך אותן ולפגום אותן).

בהתאם התוצאה המתקבלת לאחר שימוש במברשת פן קרמית אחידה, חלקה לחלוטין וללא קווצות או שערות קופצות, ובסך הכל מרשימה במיוחד.

תוספת יונים שליליים למראה שיער חלק ומרשים

מברשת פן קרמית איכותית מפזרת לא רק חום אלא גם יונים שליליים בכמות המדויקת כדי להבטיח שיער לא רק חלק אלא גם מלא ברק.

מסיבה זו כשמחפשים ציוד למספרות רצוי להעדיף מברשות קרמיות שמיוצרות בטכנולוגיה חדשנית שמבטיחה פיזור מיטבי של יונים שליליים.

על מה חשוב להקפיד תמיד כשקונים ציוד למספרות?

בחירת מברשת פן קרמית, כמו כל פריט ציוד למספרה, צריכה לקחת בחשבון גם את היצרן – באופן כללי כשקונים ציוד למספרות חשוב שהוא יהיה של יצרנים מוכרים ואיכותיים, ואם מדובר בפריט שנדרש לעמוד בתקנים רלוונטיים, יש לוודא שהוא אכן בעל תו התקן הנדרש.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.