"טיפשים, דבילים": גם הימין הקיצוני מגנה(וידאו)

אנשי 'עוצמה יהודית' לא נותרו אדישים נוכח התמונות המחפירות מחתונת הדמים. בן-גביר: ""מי שעשה את זה טיפש. התביישתי" {חתונת הסכינים}

גינויים מקיר לקיר: גם בימין הקיצוני לא נותרו אדישים אל מול תמונות החרפה שפורסמו אמש בערוץ 10. "חשבתי שמדובר בתמונות של עצירים שנלקחו לחקירה…באיזשהו שלב הבנתי על מדובר ואז התביישתי. מי שעשה את זה טיפש", אמר עורך הדין איתמר בן-גביר בראיון לערוץ 10.

גם פעיל הימין ברוך מרזל התבטא ברוח דומה. בראיון ל'קול חי' הגדיר מרזל את הרוקדים בחתונה "דבילים וילדותיים".

החתונה של'הימין הקיצוני' שנערכה בשבוע שעבר כינסה תחת גג אחד רבים מאלו שמכונים "נוער הגבעות", ואפשרה באופן יוצא דופן הצצה לתקשורת לאורחות חייהם ומטרותיה.

בתיעוד מיוחד שנחשף אמש ב'ערוץ 10' על ידי העיתונאי רועי שרון נראים ריקודים עם רובים צה"ליים, אקדחים, סכינים ובקבוק תבערה. בשיא ננעצה סכין בתמונתו של הפעוט שנשרף למוות.

האורחים הגיעו מהמאחזים שלרוב שומעים עליהם רק בהקשרים של פינויים או בנייה לא חוקית: רמת מגרון, אור עציון, 904, גאולת ציון. עשרות נערים הגיעו מגבעות ומאחזים מרחבי יהודה ושומרון.

ח"כ זהבה גלאון הגיבה לתיעוד שנחשף בערוץ 10 "זהו פרי ביאושים של הרפיסות בטיפול בהסתה", אמרה. "התמונות לא מפתיעות. הגיע הזמן שבמקום להאשים את השב"כ, יתחילו להפנות מאמצים לתיקון המעוות", הוסיף ח"כ אלעזר שטרן.

מארגון 'חוננו' נמסר בתגובה: "הרינו להבהיר כי אין כל קשר בין מסיבת העיתונאים לבין החתונה. החתונה המדוברת לא נערכה באותו האולם ולא באותו היום. מדובר בהכפשה גסה של גורמים מסוימים"

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.