צפו: מסיבת השחרור של הרב פינטו (וידאו)

מפגן כוח אדיר בבולגריה: כחודש לאחר ששוחרר מהמרכז הרפואי של השב"ס, יצאו אמש (שני)אלפי חסידיו של רבי יאשיהו יוסף פינטו שליט"א, למסע השנתי בתפילה על ציונו של "הפלא יועץ" בבולגריה שם חגגו את שחרורו במסיבת הודיה. צפו בתיעוד.{טירוף בבולגריה}

כחודש לאחר ששוחרר מהמרכז הרפואי של השב"ס, יצאו  אמש (שני )אלפי חסידיו של רבי יאשיהו  יוסף פינטו שליט"א למסע השנתי בתפילה על ציונו של "הפלא יועץ" בבולגריה.

טירוף בבולגריה: חסידי הרב פינטו חגגו את שחרורו.

‎Posted by ‎Kooker קוקר‎ on‎ יום שלישי 21 פברואר 2017

כבר בשעות הבוקר המוקדמות צבאו המוני החסידים על טרמינל 3 בשדה התעופה בן גוריון. לצורך הנסיעה הושכרו 6 מטוסים מלאים באלפי חסידים שבאו להשתתף בתפילה על קברו של בעל הפלא יועץ רבי אליעזר פאפו זיע"א.

בקור של 3 מעלות מתחת לאפס השתטחו המוני החסידים על ציונו של הצדיק יחד עם רבם הנערץ  רבי יאשיהו פינטו שבירך בתום התפילה את המוני החסידים לישועה. אחד החסידים סיפר לנו על התחושות. "חיכנו כבר זמן רב לרגע הגדול והנרגש להתפלל עם רבינו האדמו"ר הרב פינטו בקבר הצדיק שידוע כמקום בו מתקבלות כל התפילות. רבים התפללו ונושעו".

בתום התפילה על הקבר החסידים פצחו בשירת "ימים עלי ימי מלך תוסיף", משך דקות ארוכות פיזזו ורקדו מסביבו.

את אלפי החסידים אבטחו שוטרי משטרת בולגריה שהציבה שמירה קפדנית על האורחים מישראל. לאחר מכן, התקיימה סעודה כיד המלך שם חגגו המוני החסידים את השחרור בשירה וריקודים. בסעודה השתתפו אנשי עסקים ואילי הון בהם העסקים החרדי אדוארדו אלשטיין המקורב לרב.

בקהילת שובה ישראל אומרים כי אמש הוכח, שלמרות הרדיפה הגדולה כנגד הרב והדה לגיטימציה בתקשורת – המוני החסידים לא נטשו את הרב והלכו אחריו באש ובמים "בניגוד לכל מה שחזו לנו". 

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כל הכבוד על הפרסום, אבל תסבירו איך 500 איש הופכים לאלפים, האם לא התחלנו להגזים ללא כל פרופורציה?

    יוני |
    הגב