טלטלה באשקלון • חי דהרי בדרך הביתה: "לא רשם את בנו למוסדות של הרב ברדא"

המשנה לראש העיר באשקלון חי דהרי, ייצטרך לפרוש ככל הנראה מתפקידו, כך לפי גורם פולטי בעיר. הנימוק: המשנה לראש העיר רשם את בנו לאחד המוסדות שאינם מזוהים עם הרב יצחק ברדא

המשנה לראש העיר באשקלון חי דהרי, ואחד הכוחות הצעירים החזקים בארץ, ייצטרך לפרוש ככל הנראה מתפקידו, כך לפי גורם פולטי בעיר. הנימוק: המשנה לראש העיר רשם את בנו לאחד המוסדות שאינם מזוהים עם הרב יצחק ברדא (רבה של המפלגה), ובשל כך במפלגה זועמים עליו.

בתגובה ל'אקטואליק' חי דהרי אינו מכחיש כי הוא עשוי לפרוש מהחיים הפוליטיים אך מדגיש: "אני שוקל את המשך דרכי אך אין שום קשר בין הדברים".

מקורביו מסרו ל'אקטואליק' כי בעקבות הפעילות הרבה גם בתחום האירועים וגם בתחום הנוער הנושר, קנאים רבים מנסים לשים לו רגליים", הם סבורים. "לא יעזור להם", הם מבטיחים, "חי דהרי יוביל את הציבור החרדי באשקלון".

כזכור, כפי שדיווחנו בפרויקט של חג הסוכות נבחר דהרי בן ה33 בן החמשת הצעירים הפוליטיים המובלים בציבור החרדי.

כשנפתחה בעיר סיעת 'אחדות בתכלית' ע"י מורו ורבו הרה"ג יצחק ברדא שליט"א, נקרא דהרי להתייצב במקום הרביעי בסיעה. ניצחון המפלגה וכניסתה למועצת העיר הייתה ההפתעה הגדולה של הבחירות.

במהלך התקופה, שימש דהרי בתפקידים שונים כחבר מועצת העיר. בהמשך, חבריו לתפקיד שאיישו את שני המקומות שלפניו ברשימה, החליטו לפרוש וכך דהרי דילג למקום השני מתחת לתומר גלאם, מי שנבחר בהפתעה לפני כחצי שנה להחליף את ראש העיר המכהן איתמר שמעוני.

מאז החלפת "השלטון" בעיר, קיבל חי דהרי את תפקיד המשנה לראש העיר ואת התיק תרבות תורנית ועוד סמכויות נרחבות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.