טלטלה במשטרה: מפקד מחוז י-ם פורש

ניצב יוסי פריינטי הודיע על כוונתו לפרוש משורות המשטרה ולא להתמודד על תפקיד המפכ"ל, "בעקבות שיקולים אישיים". פריינטי לחדשות 2: "לא מדובר בחקירה במח"ש, לא תלונה או מכתב אנונימי ולא שום שלד בארון"

זעזוע נוסף בצמרת המשטרה: מפקד משטרת מחוז ירושלים, ניצב יוסי פריינטי, הודיע היום (ראשון) לסגל הפיקוד של מחוז ירושלים על כוונתו לפרוש מהמשטרה ולא להתמודד על תפקיד מפכ"ל המשטרה.

ניצב פריינטי, מתח בדברי הפרישה ביקורת על ה"לכלוכים" במרוץ למפכ"לות, הודיע לשר לבטחון הפנים, יצחק אהרונוביץ ולמפכ"ל המשטרה רב ניצב יוחנן דנינו על החלטתו. טרם הוחלט מי יחליפו בתפקיד.

 

פריינטי הבהיר לחדשות 2 באינטרנט כי "אין שום סיבה להחלטתי לפרוש – לא חקירה במח"ש, לא תלונה, לא מכתב אנונימי ולא שום שלד בארון". לדברי ניצב פריינטי, ההחלטה על פרישתו באה "ממקום נקי בעקבות מגוון של שיקולים אישיים וזאת לאחר שירות ארוך בתפקידי פיקוד מרכזיים במשטרת ישראל".

"אני לא בנוי ללכלוכים שמלווים את ההתמודדות על המפכ"לות", הבהיר פריינטי, שהוזכר בעבר כמועמד למשרה החשובה. "אני איש של עבודה – אני לא רוצה להיות חלק מהמשחק המלוכלך הזה. יש לי דברים חמורים וקשים לומר, אבל מאחר ואני לא יורק לבאר שממנה אני שותה לא אעשה זאת כעת. הדבר שהכי חשוב לי הוא לשמור על שמי הטוב".

. פריינטי ביקש להודות "לשוטרים, לקצינים, לוחמי מג"ב ולמתנדבים על הדרך המשותפת הקשה ורבת האתגרים ומאחל להם הצלחה בהמשך הדרך".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.