טלטלה: טראמפ הדיח את סטיב באנון

היועץ הבכיר של טראמפ, סטיב באנון,עוזב את הבית הלבן. מקורבים לבאנון מבהירים כי הוא לא יעבור בשתיקה על ההחלטה להדיחו

טלטלה דרמטית בבית הלבן: היועץ הבכיר של טראמפ, סטיב באנון,שמזוהה עם הלבנים הקיצוניים עוזב את הבית הלבן. מקורבים לבאנון מבהירים כי הוא לא יעבור בשתיקה על ההחלטה להדיחו. באנון מזוהה עם הקיצוניים ובעבר ייחסו מספר אמירות שלו לשנאת יהודים.

טראמפ הודה לבאנון בציוץ בטוויטר: "מבקש להודות לו על שירותו". כתב, "הוא הגיע לקמפיין במהלך ההתמודדות שלי נגד הילרי קלינטון המושחתת – זה היה נהדר! תודה ס'", הוא כתב.

סגן הנשיא מייק פנס שיבח את באנון: "הוא שירת את הנשיא בהצלחה. אני מעריך את חברותו ותרומתו. תודה לך, סטיב".

מנגד, ג'ואל פולאק, מעורכי אתר "ברייבארט" אותו חזר באנון לערוך, צייץ בטוויוטר: "מלחמה". גורם המקורב לבנאון אמר ל-CN כי באנון "לא יישאר בשקט על הקווים – כולנו נראה את באנון הברברי, זו לא תהיה עזיבה שקטה".
כאמור, היועץ לשעבר שב לנהל את אתר החדשות המזוהה עם הימין הקיצוני."עכשיו אני חופשי ושמתי את הידיים שלי בחזרה על כלי הנשק", אמר באנון. "ללא צל של ספק אני הולך לרסק את האופוזיציה. אמרתי לדונלד טראמפ שאני הולך להתרכז בביקורת על הממסד הרפובליקני והוא אמר לי שזה מה שהוא צריך מממני. אני יכול להילחם בצורה טובה יותר מבחוץ, כשאתה חלק מהמערכת אתה לא יכול להילחם באותה כמות דמוקרטים כמו שאתה יכול כשאתה מחוץ למערכת".

באנון זילזל במהלך השבוע ביכולות הצבא האמריקני בהקשר למתיחות מול צפון קוריאה. "עד שמישהו יראה לי משוואה שבה 10 מיליון אנשים בסיאול לא מתים, אני לא יודע על מה מדובר. אין שום פתרון צבאי", אמר.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.