טלטלה נוספת בשוק העיתונות החרדית

דוברי אנגלית? מגזין 'עמי' מארה"ב, המגזין הנמכר ביותר בארה"ב לדוברי אנגלית, מתרחב בישראל אחרי 3 שנים של הפצה בארה"ב ובאירופה * העורך: "'עמי' יצר סטנדרטים חדשים בשוק וכעת בישראל ייהנו ממנו יותר קוראים"

טלטלה נוספת בשוק העיתונות החרדית, והפעם לדוברי האנגלית: המגזין החרדי 'עמי', שמאז החל לצאת לאור לפני 3 שנים כבש במהירות את נתח שוק העיתונות החרדית בארה"ב ובאירופה, עושה בימים אלה צעדים נרחבים לקראת הרחבה גדולה של הפצתו בערים החרדיות בישראל, ופריסה רחבה בדוכני העיתונים, עם הקמתו של המשרד החדש של 'עמי' בישראל.

מגזין 'עמי' החל לצאת בארה"ב לפני כשלוש שנים, אז זיהה עורכו, הרב יצחק פרנקפורטר, צימאון בקרב דוברי האנגלית למגזין ועיתון מיוחד משלהם – ולא עוד כתבות מתורגמות מעיתונים בעברית, אלא עיתון מיוחד שיביא כתבות צבע ופרופילים מרתקים ברמה הגבוהה ביותר, ובסטנדרנטים הנהוגים במגזינים הנחשבים בעולם, לצד כמובן היות המגזין חרדי למהדרין ובפיקוח רבנים העוברים על התוכן שבו.

ואכן, מאז צאתו, כבש 'עמי' את לב קוראיו והפך לאחד המגזינים המובילים בשוק העיתונות החרדית בארה"ב, כאשר בתוך שנים בודדות הוא כבר מאפיל על שאר המגזינים והעיתונים באנגלית שהיו בדוכנים שנים רבות לפניו. הסיבה, לדברי מנהליו: איכותו של המגזין, שמביא לקורא החרדי דובר האנגלית כתבות מקור איכותיות בשלל נושאים בינלאומיים, כשבכל שבוע מחדש ניכר בדפי העיתון המאמץ לחפש את ההקשר היהודי והחרדי בכל אירוע בינלאומי שאירע באותו שבוע.

בישראל ייהנו עוד יותר מהפצתו המוגברת של 'עמי' גם בארץ, שכן 'עמי' נוהג בכל שבוע להביא סיקורים ישירים משלל הזירות המעניינות בארץ, חרדיות וכלליות, מכתבי 'עמי' הפרוסים בישראל.

גרפיקאים ישראליים שנחשפו לאחרונה למגזין 'עמי', הביעו את השתאותם על כך שעיצובו האיכותי של המגזין מזכיר מגזינים בינלאומיים נחשבים כדוגמת ה'טיים' ועוד.

עורך העיתון, הרב יצחק פרנקפורטר, מוכר שנים רבות בעיתונות החרדית באנגלית כעורך בכיר, ולפני שלוש שנים החליט כאמור להקים את 'עמי'.

שער המגזין

התמונות באדיבות המצלם

עמי

הרב פרנקפורטר: "אחרי 3 שנים בשוק העיתונות בארה"ב ובאירופה, החלטנו להרחיב את ההפצה בישראל, משום שהגיע הזמן שגם דוברי האנגלית בישראל ייהנו ממגזין איכותי ברמה אחרת".

מה הפך את 'עמי' למגזין החרדי הנמכר ביותר בארה"ב?
"סוד ההצלחה הוא רמתו הגבוהה של העיתון. אנחנו מביאים לקורא החרדי מגזין איכותי ברמה גבוהה ביותר שהוא לא הכיר, מכל בחינה שהיא – מבחינת התוכן, מבחינת העיצוב הגרפי ומעוד בחינות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.