טליתרוג: התיק שמשלב הידור מצווה ונוחות מירבית

מוצר חדש ומהפכני לחג הסוכות- תיק מהודר הכולל בתוכו מקום לאתרוג הטלית והמחזור

בכל שנה, בהגיע חג הסוכות, מתגלה הקושי מחדש. הצורך להגיע לבית הכנסת בחג ובחול המועד, כאשר ביד אחת צריכים לקחת את הלולב בזהירות מרבית וביד השנייה את האתרוג המחזור והטלית, דבר הגורם לכולנו לאי נוחות מיותרת.

חשוב שנוכל להגיע לבית הכנסת בנינוחות וברוגע ולהתפלל בתוך יישוב הדעת ובמתינות, מאשר להגיע עייף ומיוזע ועם כאבים בידיים, אך מה הפתרון?

קבלו את המוצר החדש והגאוני מבית 'ואנווהו' שעל זה נאמר, איך לא חשבו על זה קודם…

תיק 'טליתרוג' המשלב בתוכו נוחות ויצירתית כאחד ובעיקר הידור מצווה, אשר מהווה פתרון לנשיאת האתרוג המחזור והטלית בתיק אחד. קומפקטי ומפואר ,עונג יו"ט אמיתי.

חברת 'ואנוהו' הרימה השנה את הכפפה ויצרה מוצר חדש וייחודי שנושא בתוכו רווח כפול, הן בנושא של "זה קלי ואנווהו" והן מבחינת נוחות ועונג יו"ט.

תיק מושקע ומהודר מניילון איכותי אשר נקרא בשם 'טליתרוג' אשר בתוכו ניתן להכניס בצורה מסודרת את האתרוג עם הקופסה, המחזור/סידור ואת הטלית, יצוין כי לתיק מצורף סדר נטילת לולב בפנים הכולל ה'לשם יחוד' שלא נמצא בכל הסידורים ועתה נמצא בהישג יד, כך ששוב אין צורך לאחוז גם בסידור. מצידו השני יש מקום למילוי הפרטים האישיים, דבר חשוב כשלעצמו לאור ההשקעה בקניית ארבעת המינים שאם יאבד, יש את הפרטים המלאים וידעו מיהו בעל הסט.

לרגל ההשקה, מחיר מיוחד- 20 ₪ בלבד, ניתן להשיג את תיק ה- 'טליתרוג' בכל מרכזי ארבעת המינים בריכוזים החרדיים.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. מת על הראש היהודי שממציא לנו פטנטנים מהממים כל שנה מחדש….
    רעיון ענק.

    שלוימי |
    הגב