כך נמצא טלפון הדיילת שנגנב ואף חשף חומרים אסורים בטיסת ת"א – אילת

מעשה בדיילת שגנבו לה את הפלאפון שלה, איך מצאו אותו בסוף, ומה עוד מצאו החוקרים. הכל בסיפור שלפניכם.

טיסה מתל אביב לאילת נחתה בשלום בשדה התעופה בעיר פרט למכשיר טלפון סלולארי מתקדם אשר נגנב לדיילת הטיסה מתיקה האישי. עקשנות ויצירתיות של שוטרי הסיור במרחב אילת ובעלת המכשיר הביאו לאיתור המכשיר שנגנב וגם לתפיסת סמים. בתום חקירתם שוחררו החשודים בתנאים מגבילים.

בסיום הטיסה גילתה דיילת הטיסה כי מכשיר הטלפון הסלולארי שלה נגנב מתיקה האישי. בעת עזיבת הנוסעים את המטוס דיווחה הדיילת על כך למוקד המשטרה במחוז הדרומי. תוכנת איתור חכמה אשר מותקנת במכשיר הטלפון ואשר נתוניה הועברו לידי שוטרי הסיור במשטרת אילת הובילה תוך מעקב מתוחכם אל המכשיר עצמו. בדיקה מהירה של רשימת הנוסעים אשר ישבו בסמוך לתיקה האישי של הדיילת החלה ליצור לשוטרים את התמונה השלימה.

כשבדקו בתוכנת האיתור הטלפוני התברר כי המכשיר נמצא בבית מלון הממוקם בסמוך לתחנת המשטרה באילת לשוטרים לא נידרש מאמץ מיוחד והם ניגשו למלון אך שם התברר כי הצעירים החשודים תושבי מרכז הארץ החליפו לפני זמן קצר את המלון ועברו למלון אחר ששמו נמסר לשוטרים.

ניידות הסיור הגיעו למלון החדש ואיתרו את הצעירים החשודים בחדרם. בחדר התקשו השוטרים לנשום אוויר צח וריח מסוים עורר את חשדם ואכן הריח לא היה של בשמים אלה של משהו דומה. עת פנו השוטרים לנוכחים והתעניינו אולי הם ראו מכשיר טלפון מסויים , הוציאה אחת החשודות את מכשיר הטלפון הסלולארי מתיקה והשיבה אותו לידי השוטרים בטענה כי מצאה את הפלאפון בסמוך לכבש המטוס, אך לטענתה היא לא סומכת על אנשי הביטחון במקום והתכוונה להשיבו לבעליו באופן עצמאי.

חבורת הצעירים החשודים הועברו לחקירה במשטרת מרחב אילת יחד עם הטלפון הגנוב וחומרים אסורים אשר אותרו במקום, ושוחררו לאחר חקירתם בתנאים עם הגבלות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.