"טמטום": מה לעזאזל חשב דרעי?

טור נוקב שמפרסם העיתנואי רביב דרוקר ב'הארץ' הוא מפנה מספר תהיות כלפי דרעי הרצוג ויתר הפולטיקאים שאינם נזהרין ברותחין ומכניסים את עצמם לבורות.{ השאלות של דרוקר}

זה לא רק שחיתות זה טמטום! בטור נוקב שמפרסם העיתנואי רביב דרוקר ב'הארץ' הוא מפנה מספר תהיות כלפי דרעי הרצוג ויתר הפולטיקאים שאינם נזהרין ברותחין ומכניסים את עצמם לבורות. "תחשבו על הרגע שבו אדריכל הציג לאריה דרעי את תוכניות הבית בספסופה. האם לא עלה בדעתו לרגע, כי אולי אחרי כל מה שדבק בו, עדיף לא לייצר מצב שבו תושבי ספסופה יתקשרו לעיתונאים ויגידו להם: אתם לא מאמינים מה דרעי בונה פה?", תוהה דרוקר.

דרוקר ממשיך להקשות ומספר על הרגע שבו דרעי  שלח את בתו דסי להתחרות במכרז על המגרש, למרות שהיא ומשפחתה לא היו אמורים להתגורר בו. "האם לא חלפה במוח השר המחשבה, שאולי לא כדאי, ואם בעצם זה בית נופש למשפחה, אולי לו במיוחד אסור לעשות דברים כאלה? וכשמילא הצהרת הון, האם לא שאל את עצמו, אם אולי בכל זאת לדווח על כך שיש לו חלק בבית בספסופה?", שואל דרוקר.

דרוקר גם לא מבין מדוע דרעי הסתבך עם הקבלן,"הקבלן של הבית בא ודרש עוד כסף. נניח שלא מגיע לו ושזאת סתם סחיטה; האם דרעי אינו די חכם כדי לדעת, שלו, במיוחד לו, אסור להסתכסך עם שום נותן שירותים"?,

. דרוקר מביא עוד דוגמאות כמו שאברהם נניקשווילי ובנימין בן אליעזר סגרו על העברת 400 אלף הדולר לבן אליעזר, האם לא הבינו שאם יעשו זאת בהעברה בנקאית, זה יקפוץ באיזה משרד לאכיפת חוק? כמה טיפש צריך להיות כדי לקבל ככה כסף ולהחזיק 600 אלף דולר בכספת בלתי מדווחת? "זו לא רק שחיתות, זה טמטום", מסיק דרוקר.

.

 

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. הבעיה: המטומטמים האלה מנהלים את המדינה!

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב