טסים לאיטליה? תיזהרו מעובדי צוות נמל התעופה – צפו בסיפור הזוי – וידאו

עקב תלונות של נוסעים רבים בשדה התעופה באיטליה, על גניבת רכוש ממזוודותיהם בשווי מאות אלפי יורו, המשטרה ביצעה מבצע מקיף הכולל מצלמות נסתרות, נעצרו למעלה מ-30 עובדים החשודים בכיוס, עונשם הצפוי: מאסר בכלא שש שנים.

תתארו לכם שאתם טסים ליעד מסויים בעולם, אז לפני שאתם עולים למטוס אתם כמובן מוסרים את המזוודות לידי צוות נמל התעופה על מנת שישמור לכם את זה ויוביל אותם למטוסכם בביטחה. אבל אמש (מוצ"ש) הוכח שאת האימון שלנו ניתן להפר בקלות, אחרי שהמשטרה באיטליה עצרה עשרות עובדים של חברת התעופה "אליטליה" בחשד שפשטו על מזוודות הנוסעים וגנבו מהם רכוש בשווי מאות אלפי יורו בשנה האחרונה".

אחר שתלונות רבות התקבלו מנוסעים שתיקיהם נפרצו ונשדדו. השוטרים ניהלו מעקב במשך שנה בשיתוף פעולה עם הנהלת חברת התעופה, התיעוד המפליל התקבל בזכות שימוש במצלמות נסתרות שעקבו אחר העבריינים בערים נאפולי, רומא, מילאנו, ונציה ועוד.

העובדים טמנו בכיסם בקבוקי אלכוהול, כסף מזומן, מוצרי אלקטורניקה ובגדי מעצבים, ופעלו בתיאום עם עובדי מטען אחרים מנמלים שונים, ששיתפו ביניהם את המידע על הטכניקה הטובה ביותר לגנוב מזוודות.

מפקד המשטרה אנטוניו גרקו משדה התעופה ברומא אמר: "זה היה מבצע מאוד משמעותי שהוביל למעצרים נכבדים ולחקירות של המעורבים בפשעים, הגניבות הסתכמו בכמה מאות אלפי יורו, ביותר ממאה מקרים ברחבי הארץ, הם ניצבים בפני עונש מאסר אפשרי של עד שש שנים בכלא, וברור שהם יאבדו את מקום עבודתם". 

מה שברור שמהיום כולנו נפתח חשש חדש מפני עובדי נמלי התעופה במדינות העולם בישראל ובארה"ב, חשש זה ישליך על כולם.

צפו בתיעוד וידאו הישר מהמצלימות הנסתרות:
צילום תמונה פלאש 90

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.