התחקיר המכפיש כנגד רכניץ (וידאו)

בני משפחותיהם של קשישים מאשימים את בית האבות שבבעלות הנגיד רכניץ בגרימת מוות ברשלנות והתעללויות מצד העובדים- כך עולה בתחקיר שהתפרסם בתקשורת האמריקנית. {הסיפורים הקשים מבית האבות – צפו}

התחקיר המכפיש כנגד הנגיד החרדי: בני משפחותיהם של קשישים מאשימים את בית האבות שבבעלות הנגיד רכניץ בגרימת מוות ברשלנות והתעללויות מצד העובדים- כך עולה בתחקיר שהתפרסם בתקשורת האמריקנית.

בתחקיר מספרת אשה בדמעות על אמא שלה שעובדי בית האבות התעללו בה..עוד בתחקיר תיעוד מצמרר מזעקותיה של אחת השוהות בבית האבות.

על פי הדיווח של רשת CBS בלוס אנג'לס, התלוננה בתה של אחת הקשישים שהגישה תביעה, בטענה שאמה נפטרה בטרם עת כתוצאה מטיפול לקוי שקיבלה."הייתי בהלם", היא מספרת,  "אני אוהבת את אמא שלי בכל לבי, ואני מתגעגעת אליה כל יום- היא הגיעה לבית האבות ולאחר כמה ימים היא נפטרה.".

רכניץ, כך על פי הפרסומים בעיתונות חילק אלף כרטיסי לוטו לכמה מעובדיו מוקדם יותר השנה.

דוברו של רכניץ פרסם הצהרה לתקשורת בתגובה להאשמות: "מר רכניץ מזה שנים היה חלק אינטגרלי של מתן שירותים איכותיים בבתי האבות  לתושבי קליפורניה, הוא הציל 59 מוסדות מחדלות פירעון, דואג ושימר 6,000 משרות, מספק life (חיים)- בסיוע שירותים לאלפי תושבי קליפורניה, הטענות נגדו הן שקריות והומצאו ע"י כמה ממתחריו שאינם מרוצים מהצלחתו הגדולה".

בתגובה להאשמות, החברה סיפקה את ההצהרה הבאה לערוץ CBS: "מר רכניץ עוסק מזה שנים רבות כחלק בלתי נפרד של מתן שירותים בבית אבות איכותים בקליפורניה. מר רכניץ הציל 59 מוסדות מחדלות פירעון, וכתוצאה מכך דאג להמשך הטיפול במשך יותר מ -6,000 חולים והשמירה על 6,000 משרות לעובדים המסורים".

כיום הוא מספק שירותי סיוע מצילי חיים לאלפי תושבי קליפורניה; הוא התמודד עם כל האתגרים וסייע למען שיפור השירות לטובת השוהים בבתי האבות,

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.