טראמפ: "אם אודח – כולם יהיו עניים"

פרשת העורך דין והנשים: הנשיא מתייחס בקולו לאפשרות שיודח על ידי הקונגרס. בריאיון לרשת FOX ניוז התריע הנשיא כי במקרה שיודח "השוק עלול להתרסק וכולם יהיו עניים"

לאחר שעורך דינו התפטר, והטבעת הולכת ומתהדקת מסביבו,כעת מתייחס הנשיא בקולו לאפשרות שיודח על ידי הקונגרס. בריאיון לרשת FOX ניוז התריע הנשיא כי במקרה שיודח "השוק עלול להתרסק וכולם יהיו עניים",  בראיון העניק את הציון A פלוס בנוגע לתפקודו כנשיא

על עורך דינו לשעבר מייקל כהן, שחתם על הסדר טיעון והודה כי העביר ברשות טראמפ סכומי כסף לשתי נשים שהיו עימו אמר כי הוא "התהפך" עליו. "כהן עשה דיל טוב כשהשתמש בי", טען טראמפ. "אחת הסיבות שאני מעריך את פול מנפורט היא שהוא עבר את המשפט הזה בעוד שאנשים ממציאים סיפורים. אני יודע על זה הכל".

הנשיא הודה כי העביר דמי שתיקה לאותם נשים, אך הבהיר כי הכסף לא הועבר מכספי הקמפיין, ואין בזה מעשה פלילי. "ידעתי על התשלומים רק בדיעבד" אמר טראמפ בראיון, "וחשוב מכך: הם לא הגיעו מכספי הקמפיין, אלא מחשבוני הפרטי.

טראמפ  התייחס לעורך דין שהפיל אותו "הוא היה עורך הדין שלי, אחד מתוך רבים. אני לא יודע אם הוא זה שעזר לי לתקן דברים. הוא לא עשה דברים גדולים, אלא קטנים. לא מישהו שהיה איתי כל כך".

עורך דינו של כהן, לני דייויס,  התייחס מיד לאחר הראיון להכחשותיו של טראמפ וטען כי התשלומים מהווים הפרה של חוק מימון הקמפיינים, למרות שמדובר בכספו הפרטי של טראמפ. "זה לא משנה מאיפה הגיע הכסף ואם ידע על כך בזמן אמת או בדיעבד – ההגבלות החוקיות זהות", הסביר דייויס.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.