טראמפ מאיים: "נשמיד לחלוטין את צפון קוריאה"

"תוכנית הגרעין של פיונגיאנג מאיימת על כל העולם, ארצות הברית תשמיד לחלוטין את קוריאה הצפונית אם לא תהייה לנו ברירה", איים טראמפ בנאומו הראשון באסיפה הכללית של האו"ם. הצטרפו לשידור החי

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ נואם הערב (שלישי) בעצרת הכללית של האו"ם, בנאום צפוי להתייחס טראמפ למתיחות בחצי האי קוריאה ולהסכם הגרעין עם טהרן.

"אנו חיים בזמן של הזדמנויות רבות, אבל כל יום מביא עמו חדשות על סכנות רבות. טרוריסטים הגיעו לכל חלק בעולם".אמר טראמפ בנאומו הראשון באסיפה הכללית של האו"ם.

לאחר מכן התייחס נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לאיום מצפון קוריאה. טראמפ אמר כי "מנהיג קוריאה הצפונית קים ג'ונג און אחראי למותם ברעב של רבים מאזרחיו.אנחנו יודעים שהשלטון הזה אחראי לחטיפות. תוכנית הגרעין של פיונגיאנג מאיימת על כל העולם, ארצות הברית תשמיד לחלוטין את קוריאה הצפונית אם לא תהייה לנו ברירה", איים

בנאומו מתמקד הנשיא על היציבות בעולם, "העולם חזק יותר רק כאשר אומות העולם הן חופשיות ועצמאיות, אין לנו כל עניין לכפות על אף אומה מסורת ואמונה שהם לא חולקים עמנו, אך באותה מידה על כל אומה לכבד את חברתה. כבוד הדדי וחופש לאזרחים הוא הסממן של מדינות עצמאיות וחזקות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.