טראמפ הבן והשיחה שחשפה את הקשר הרוסי

נשיא ארה"ב דונלד טראמפ מגיב לסערה אודות המעורבות הרוסית בבחירות וחשיפת תמלול השיחה בין בנו לבין נציג הממשל הרוסי : "בני הוא אדם איכותי, אני מצדיע לשקיפותו בנושא"

לאחר שנחשף תוכן המייל בו כתב בנו של טרמאפ לעורכת הדין הרוסיה אודות מידע שהיה אמור להביך את הילרי קלינטון – מגיב נשיא ארה"ב דונלד טראמפ לסערה: "בני הוא אדם איכותי, אני מצדיע לשקיפותו בנושא", הוא אמר.

במהלך תדרוך לעיתונאים הגיבה מייק האקבי סגנית דוברת הבית הלבן "בכל עניין הקשור בנושא זה, אצטרך להפנות אתכם לדונלד טראמפ הבן", היא הוסיפה.

כאמור, לפנות ערב חשף הבן של טרמאפ את תכתובת המייל בו התרברב במידע יוכל להפליל את הילרי ועסקיה עם רוסיה.  עורכת הדין כתבה לו  כי "המידע יוכל להועיל מאוד לאביך. מן הסתם זה מידע רגיש וברמה גבוהה מאוד, אבל זה חלק מהתמיכה של רוסיה והממשל שלה באבא שלך".

"אם זה מה שאתה אומר שזה, אני מת על זה – בעיקר מאוחר יותר הקיץ", הגיב הבן של טראמפ וקבע פגישה במגדלי טראמפ בניו יורק בינו לבין עורכת הדין הרוסיה נטליה. על הפגישה הזאת  נכתבים תילי תילים של ספקולציות  בקרב התקשות האמריקינת שתוהה  האם הבן של טרמאפ יוביל את אביו מחוץ לבית הלבן בשל מעורבות הרוסים בבחירות.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.