"טראמפ היכה את קלינטון ללא רחמים"

כמה שעות לאחר שטראמפ הסיר את הכפפות והלם בהילרי קלינטון, הפרשנים בישראל סבורים שטרמאפ הביס את קלינטון במהלך העימות המלוכלך ביותר שהיה בהיסטוריה. { הפרשנים מסכמים}

כמה שעות לאחר שטראמפ הסיר את הכפפות והלם בהילרי קלינטון, הפרשנים בישראל סבורים שטרמאפ הביס את קלינטון במהלך העימות המלוכלך ביותר בהיסטוריה האמריקנית.

ניצן הורביץ שליח חדשות 2 לארה"ב מדווח כי  במחנה הדמוקרטי כבר יש  מי שמבקר את הילרי קלינטון על כך שלא תקפה מספיק את דונלד טראמפ בעניין ההקלטות המביכות שלו שנחשפו בסוף השבוע.

המבקרים, טוענים כי הייתה ציפייה שתנפק אמירה קשה נגד יריבה הרפובליקני במהלכו. היות וסגן הנשיא ג'ו ביידן כבר האשים את טראמפ בתקיפת נשים, רבים הופתעו שקלינטון הסתפקה בביקורת קלה יחסית כלפי טראמפ.

לדברי הורביץ. "קלינטון הסתפקה בביקורת כללית יותר על יחסו של טראמפ לנשים "ולא ניצלה את ההזדמנות להתנגח בו ביחס לפרשיות הספציפיות שצפו בימים האחרונים".

 

על העימות סבור הורביץ, כי  "טראמפ עצמו היה חד וממוקד יותר במהלך העימות והרבה להפנות שורות מחץ לעבר קלינטון, שמצדה נמנעה מהתקוטטות עמו".

דן מרגלית פרשן ישראל היום, התייחס בטוויטר לניצחונו המפתיע של טרמאפ, "במהלך העימות באמריקה היו כ-20 דקות שהילרי נראתה כבויה והחמיצה הזדמנות לנוקאאוט. כמו דנה וייס גם לי נראה שרעיית טראמפ הייתה קרירה מאוד כלפיו".

והפרשן שהפתיע הוא חמי שלו, פרשן 'הארץ' שבחר בכותרת הראשית של האתר המזוהה עם השמאל הקיצוני לכתוב את האמת ולהעניק לטראמפ  את הניצחון, "טראמפ הלם בקלינטון ללא רחמים והצליח לעצור את הדימום הפנימי של הקמפיין שלו", סבור שליו.

יחד עם זאת, שליו ספקטי לגבי ההשפעה של העימות לגבי המתלבטים, "ספק אם המועמד הרפובליקאי שכנע ולו בוחר מתלבט אחד, אך לגרעין הקשה של תומכיו הוא סיפק את הסחורה. שליו מסכם, "העימות ייזכר בעיקר ברחבי העולם. הוא התעלם מעובדות — כלומר שיקר במצח נחושה — ותקף את קלינטון נמוך מתחת לחגורה. ובכל זאת, במציאות הפוליטית המעוותת של קמפיין הבחירות לנשיאות ארה"ב 2016, לטראמפ היו סיבות טובות להיות מרוצה בתום העימות הנשיאותי.

מי שהתקשתה לפרגן לטראמפ, היא הפרשנית של אתר 'ידיעות אחרונות' שנוטה לסקר את קלינטון  בצורה חיובית, "קלינטון סיפקה את הסחורה והתנהגה כמו הנשיאה הבאה", כתבה אורלי אזולאי, בטור נוטף ליקוקים למעומדת הדמוקרטית שהובסה. אזולאי מתעלמת בטורה מהמופע הכבוי של גברת קלינטון ומשפטי המחץ של טראמפ במהלך העימות.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. כול הכבוד לאתר קוקר זו פעם ראשונה מזה זמן רב שאני רואה סיקור אוביקטיווי אכן דבר נדיר בנופי ארצנו התעמולתית כול כך.

    יואב |
    הגב