טראמפ התפרץ על רה"מ האוסטרלי

על פי דיווחים בארצות הברית, הנשיא טראמפ קיים שיחת טלפון עם המנהיג האוסטרלי מלקולם טורנבול, שיחה אותה הגדיר כ"שיחה הגרועה ביותר עד כה". בסיום חילופי הדברים, גער טראמפ בנשיא האוסטרלי. ב"וושינגטון פוסט" דווח כי הנשיא טרק את הטלפון וסיים במפתיע את השיחה. { טריקת טלפון}

מה עובר על טרמאפ? הנשיא החדש לא מפסיק לייצר כותרות, והפעם, שיחה עם ראש ממשלת אוסטרליה שהסתיימה בטריקת טלפון:

על פי דיווחים בארצות הברית, הנשיא טראמפ קיים שיחת טלפון עם המנהיג האוסטרלי מלקולם טורנבול, שיחה אותה הגדיר כ"שיחה הגרועה ביותר עד כה". בסיום חילופי הדברים, גער טראמפ בנשיא האוסטרלי. ב"וושינגטון פוסט" דווח כי הנשיא טרק את הטלפון וסיים במפתיע את השיחה.

לאחר השיחה, צייץ טראמפ בחשבון הטוויטר שלו כי הוא מתכוון לבחון את "העסקה המטומטמת" כפי שהגדיר אותה, בין קודמו הנשיא אובמה לבין אוסטרליה, לפיה ארצות הברית תקלוט לשטחה אלפי מהגרים מאוסטרליה.

השיחה בין טראמפ לטורנבול אמורה הייתה להימשך כשעה לפי התכנון, אך טראמפ קטע אותה לאחר 25 דקות בלבד,  טראמפ אף האשים את אוסטרליה בכך שהיא מנסה "לייצא את המפציצים הבאים מבוסטון".

לפי פרטי העסקה, שנחתמה לקראת סוף השנה שעברה, ארצות הברית הסכימה לקלוט 1,250 מבקשי מקלט מהאיים הפסיפיים, מנאורו ומפפואה גינאה החדשה. בתמורה, אוסטרליה התחייבה לקלוט אליה מבקשי מקלט מאל סלבדור, גואטמלה והונדורס.

1 תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.

  1. חחחחחחח. רגילים לטלנובלה שיצרו לעצמם מנהיגי העולם. היום יש טלנובלה חדשה.

    משתמש אנונימי (לא מזוהה) |
    הגב