טראמפ ונתניהו נפגשו: "אני אוהב את פתרון 2 המדינות"

אנחנו עם ישראל ב100%", אמר טראמפ לעיתונאים והוסיף כי "אני אוהב את פתרון 2 המדינות, חושב שהוא יעבוד הכי טוב".

ראש הממשלה נתניהו נועד היום עם נשיא ארצות הברית דונלד טראמפ לפגישה שנערכה בשולי העצרת הכללית של האו"ם. "אנחנו עם ישראל ב100%", אמר טראמפ לעיתונאים והוסיף כי "אני אוהב את פתרון 2 המדינות, חושב שהוא יעבוד הכי טוב".

טראמפ אמר כי הוא מקווה שישראל והפלסטינים יגיעו להסכם שלום ביניהם, אך הוסיף כי זה "ייקח זמן". טראמפ הוסיף כי "אני מצפה גם מישראל לעשות צעד לטובת הפלסטינים. אומרים שזו העסקה הקשה מכולן – זה חלום שלי להצליח להשיג את זה לפני סוף הקדנציה שלי".

"הז'יטון הגדול ביותר הוסר מהשולחן", אמר טראמפ על המשא ומתן מול הפלסטינים. "אנחנו צריכים עסקה הוגנת. עסקאות צריכות להיות טובות לשני הצדדים. ישראל קיבלה את הז'יטון החזק ביותר".

לאחר דבריו , הודה נתניהו לטראמפ על הדברים שנשא בעצרת נגד אירן. "תודה על התמיכה המדהימה שהפגנת כלפי ישראל באו"ם – איש לא תמך בנו כמוך, אחרי העברת השגרירות לירושלים נגעת בלבנו, ואני רוצה לומר כמה אנחנו מעריכים את זה. הברית הישראלית-אמריקנית מעולם לא הייתה חזקה יותר, היא חזקה מתמיד תחת הנהגתך".

אין לנו ספק שכשאנו עושים זאת נהנה מתמיכתה של הנשיא דונלד טראמפ וארה"ב", הוסיף נתניהו. טראמפ גיבה את המדיניות הישראלית ואמר: "היא תקיפה ואין לה ברירה אלא להיות תקיפה".

"אני אשמח לחדש את הדיונים עם אירן", המשיך טראמפ. "אני רוצה שתהיה תוכנית יציבה, ששני הצדדים מסכימים לגביה לפני שמתחילים משא ומתן, זה מצב מורכב אבל אני חושב שיש לנו כמה רעיונות טובים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.