טראמפ חושף: "אחד מיועצי הבכירים – חרדי"

בראיון שהעניק ל'משפחה' התייחס המועמד הרפובליקני לנושאים שעל סדר היום. בהמשך הוא הציג את היועץ החרדי שמלווה אותו תקופה ארוכה {בראיון ל'משפחה'}

"אלימות כלפי ישראל היא אלימות כלפינו": כך אומר המועמד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב, דונלד טראמפ, בראיון לעיתון 'משפחה'.

במהלך הראיון נשאל טראמפ על האנטישמיות בעולם והשיב תוך שהוא תוקף את יריביו הדמוקרטים: "תראה, רואים עליך שאתה יהודי חרדי…הם רואים אותך. הם כבר למדו שהם יכולים לעשות מה שהם רוצים בלי לשלם על כך מחיר. אובמה לימד אותם את זה. אני לא מבין למה הקהילה היהודית תומכת באובמה, או למה הם מחבבים את הילרי – אני באמת לא מבין. אולי זה מתוך הרגל. האמת? אני חושב שהוא אוהב את אירן הרבה יותר משהוא אוהב את ישראל".

על עסקת הגרעין עם איראן אמר טראמפ: "אני חושב שאובמה הפך את אירן לחזקה ועשירה, והחליש את ישראל במובן הזה. זה מסוכן. אני מאמין שנשיא אמריקאי שיבהיר שאנחנו מעריכים את הידידים שלנו ושאלימות כלפי ישראל היא אלימות כלפינו, מעביר מסר מהדהד. בכל רחבי הגולובוס כולם יקבלו את המסר: זה לא יעבור בשתיקה".

בוידאו: מסעו הבלתי-יאמן של טראמפ

במהלך הראיון הציג טראמפ את יועצו החרדי ג'ייסון דוב גרינבלט.

גרינבלט עצמו העיד: "כמה פעמים במהלך השנים, הייתי צריך לעזוב עסקאות באמצע בגלל שבת או חג, ומר טראמפ תמיד קיבל זאת בהבנה.

אני זוכר שאמרתי לו פעם בחשש שאני צריך ללכת הביתה, כשהיינו בעיצומו של משא ומתן על עסקה של מיליארד דולר. עבדנו על העסקה הזו שבועות ארוכים ואפילו ישנתי במשרד כמה לילות, אבל מצאתי את עצמי עוזב – לחג של שלושה ימים! פחדתי לומר למר טראמפ. אבל בסוף מצאתי את האומץ. הוא הסתכל עלי ואמר, 'ג'ייסון, לך הביתה, תשב עם המשפחה, תתפלל, תיהנה. נמשיך אחרי החג'".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.