החשיפה החדשה שמסבכת את קלינטון

סוכנות הידיעות "רויטרס", פרסמה מסמכים של ה-FBI שמהם עולה כי תת-מזכירת המדינה פטריק קנדי הפעיל לחץ על ה-FBI בבקשה לשנות את סיווגם של אימיילים מסוימים שאוחסנו בשרתה הפרטי של הילרי קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי מסווג" { "ביקשו שנשנה סיווג" }

קלינטון ממשיכה להסתבך בפרשת האימלים: סוכנות הידיעות "רויטרס", פרסמה  מסמכים של ה-FBI שמהם עולה כי  תת-מזכירת המדינה פטריק קנדי הפעיל לחץ על ה-FBI בבקשה לשנות את סיווגם של אימיילים מסוימים שאוחסנו בשרתה הפרטי של הילרי קלינטון מ"מסווג" ל"בלתי מסווג".

גורמים בסביבת קלינטון  סיפרו לאתר האמריקני "פוליטיקו" כי קלינטון ואנשיה עייפים ומתוסכלים מהחשיפות היום-יומיות על האימילים ואינם יודעים מה יביא יום המחר.

על פי המסמכים, פטריק קנדי – ששימש כסגן מזכירת המדינה – יצר קשר עם ה-FBI במטרה לשנות את הסיווג. לפי הדיווח, הוא אמר כי הבקשה תיעשה בתמורה ל"טובה תחת טובה" בעתיד.

"פרשת המיילים" של קלינטון הפכה לאחד הנושאים הבוערים במערכת הבחירות האמריקאית, ולנקודת התורפה המרכזית של המועמדת הדמוקרטית לנשיאות. עם זאת, עד כה התגלו רק תכתובות ספורות שנשלחו לשרת הפרטי שלה שהיו מסווגות, כשרבות מהן כלל לא סומנו ככאלה.

על פי סקר cnn טראמפ מצמצם פערים. בנבאדה  קלינטון מובילה בהפרש זעום 46 טראמפ 44  בצ. קרוליינה קלינטון מובילה באחוז אחד 48 טראמפ 47

באוהיו מוביל טראמפ 48 מול קלינטון שמקבלת 44 אחוז.

במקביל, בסדרת ציוצים ששיגר היום (שני) הצהיר המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ הוא האשים כי "כמובן שיש הצבעות מזויפות בשיעור משמעותי ביום הבחירות ולפניו – למה מנהיגים רפובליקנים טוענים שזה לא קורה? כל כך נאיביים!". אתמול צייץ: "הבחירות לחלוטין מזויפות על ידי התקשורת השקרנית והמעוותת שדוחפת את הילרי המושחתת – וגם סוקרים רבים – עצוב".

 

 

רודי ג'וליאני, ראש עיריית ניו יורק לשעבר ותומך נלהב של דונלד טראמפ, מאמין גם הוא כי החשש מפני זיופי קולות הוא רציני. לדבריו, הדמוקרטים יוכלו "לגנוב" בחירות צמודות באמצעות הצבעות מזויפות בשם אנשים שהלכו לעולמם ב"ערים פנימיות" – שם קוד לערים עם אוכלוסיה לא-לבנה משמעותית. "אני מצטער, אבל אנשים מתים נוטים להצביע יותר לדמוקרטים מאשר לרפובליקנים", הטיח בראיון לרשת CNN, "אני צריך להיות אידיוט כדי להגיד שהבחירות בפילדלפיה ובשיקגו יהיו הוגנות".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.