טראמפ יצא לטקסס: "סופה היסטורית"

נשיא ארה"ב טראמפ צפוי לצאת היום לסיור ביוסטון ויעקוב מקרוב אחר ההתרחשויות, טראמפ ציין כי הנזק הכלכלי עומד להיות כבד וכי הוא סומך על הקונגרס שיתן מענה מהיר

7 בני אדם נספו עד כה בסופה "הארווי" שהיכתה ביוסטון שבטקסס. כ-30 אלף בני אדם יאלצו לעזוב את בתיהם בשל נזקי הסופה. ממטרים עזים עדיין מוסיפים לרדת בחוף מפרץ מקסיקו.

נשיא ארה"ב טראמפ צפוי לצאת היום לסיור ביוסטון ויעקוב מקרוב אחר ההתרחשויות, טראמפ ציין כי הנזק הכלכלי עומד להיות כבד וכי הוא סומך על הקונגרס שיתן מענה מהיר. "זו הסופה הקשה ביותר שהכתה בטקסס ב-50 השנים האחרונות", אמר טראמפ וכינה אותה  סופה היסטורית".

במהלך מסיבת עיתונאים אמר טראמפ כי הנזק הכלכלי מהסופה עומד להיות כבד ביותר. "אתם עומדים לראות תגובה מהירה מאוד של הקונגרס, וכמובן גם מהנשיא", אמר טראמפ. "נשיג לך תקציבים", אמר כשהוא פונה למדינת טקסס.

"נכון לעכשיו הדבר החשוב ביותר הוא ביטחונם ובטיחותם של אלו שעדיין נמצאים בסכנה, במיוחד אלו שיצאו לחלץ אחרים וגילו גבורה מדהימה", סיפר טראמפ. "הגנה על חיי האזרחים שלנו נמצאת בראש סדר העדיפויות שלי. כל כלי שברשותי שעשוי לסייע, אמסור לבכירים מקומיים", הוסיף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.