טראמפ כועס על חתנו היהודי: "בילה בחופשת סקי בעת המפלה בקונגרס"(וידאו)

 היוזמה של הנשיא טראמפ להחליף את ה"אובמה- קר" בחוק בריאות משלו נכשלה וירדה מסדר היום, טראמפ כועס על החתן היהודי. { חוק הבריאות}

כל כך הרבה שנים הוא חיכה לרגע הזה, אך כשזה הגיע – זה התפוצץ לו בפרצוף.  היוזמה של הנשיא טראמפ להחליף את ה"אובמה- קר" בחוק בריאות משלו נכשלה וירדה מסדר היום, לאחר שמנהיג הרפובליקנים הודיע לטראמפ שאין לחוק מספיק תמיכה בקרב חברי הקונגרס הרפובליקנים.

"סיימנו עם חוק הבריאות החלופי", אמרו גורמים במפלגה הרפובליקנית. ויש מי שמצא אשמים, מקורב לטראמפ אמר לתקשורת כי כואב לו שחתנו היהודי גראד' קושנר העדיף  להיות עם בתו איוונקה בחופשת סקי, במקום להיות איתו בשעה הקשה".

אמש הודיע פול ראיין על דחיית הצבעה. מכיון שהרפובליקנים לא הצליחו להשיג רוב בכדי לבטל את חוק הבריאות של הנשיא הקודם אובמה – ה"אובמה-קר". טראמפ לאחר התבוסה: "זה היה קרוב, קרוב מאוד".

לאחר התבוסה בבית הנבחרים, הגיב טראמפ ממשרדו בבית הלבן. "לא קיבלנו אף קול מהדמוקרטים וקשה להעביר כך חוק", ניסה טראמפ להסביר את הכישלון. "כבר שנה וחצי אני אומר שהדבר הכי טוב הוא לפוצץ את תכנית אובמה-קר והיא אכן מתפוצצת עכשיו", הוסיף.

"המעבר ממפלגת אופוזיציה למפלגת שלטון מלווה ב"כאבי גדילה" והסתגלות", הגיב ראיין הגיב לכישלון שלו להשיג רוב בבית הנבחרים. "זה יום מאכזב בשבילנו. לעשות דברים גדולים וחשובים זה קשה, כולנו ננסה לעשות חשבון נפש כדי להבין איפה טעינו", הוסיף.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.