טראמפ לא חלם שיזכה: "אפרוש באוקטובר"

בראשית המירוץ לראשות המפלגה הרפובליקינית, הסקרים דירגו את דולנד טראמפ בתחתית העשירייה הראשונה. דולנד טראמפ לא חלם שיצליח לסחוף את המוני הבוחרים וסגר עסקה עם המתמודד הרפובליקני כריס כריסטי לפיו השניים יתמכו אחד בשני. טראמפ לא האמין שישרוד עד אוקטובר, אך בסוף הוא היחיד ששרד. { העסקה הסודית}

האם טרמאפ באמת חשב שיצליח להדהים את המפלגה הרפובליקנית? בראשית המירוץ  לראשות המפלגה הרפובליקינית, הסקרים דירגו את דולנד טראמפ בתחתית העשירייה הראשונה. דולנד טראמפ לא חלם שיצליח לסחוף את המוני הבוחרים וסגר עסקה עם המתמודד הרפובליקני כריס כריסטי לפיו השניים יתמכו אחד בשני.

על פי הדיווח ב CNN "טראמפ אמר לכריסטי בשנת 2015, כי הוא לא מצפה לשרוד במירוץ עד אוקטובר-ובשלב זה הוא היה מסיר את מועמדותו ומודיע על תמיכה בכריסטי, כך על פי יועצו של כריסטי שביקש להישאר בעילום שם, "אני חושב שתמיד היה הבנה כי טראמפ יפול הראשון", הודה היועץ.

 

בעיצומו של הפריימריז של המפלגה הרפובליקנית, טראמפ שיבח את כריסטי שמצידו ביקר את מרק רוביו שלעג לאובמה.

במהלך הפריימריז של המפלגה הרפובליקנית, הצמד כריסטי טראמפ – שמכירים אחד את השני דרך הפוליטיקה הניו יורקית תיאמו בינהם מהלכים ובין השניים לא ניכרה יריבות כמו המעומדים האחרים, שתקפו את טראמפ ללא הרף.

לאחר שלא קיבל תמיכה בפריימריז, כריסטי התייצב עם טראמפ למסיבת עיתונאים שבה הודיע על התמיכה בו.

בראשית הפריימריז, טראמפ הגיע רק למקום השני באיוווה, אבל מאז רשם רצף של שלושה ניצחונות גדולים וב"סופר טיוזדיי" זכה כמעט בכל המדינות עד שזכה ברוב האלקטורים .

כעת מעריכים במפלגה הרפובלקינית שטראמפ יצ'פר את את החבר כריסטי בתפקיד מכובד בבית הלבן.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.