טראמפ לגלג על הדמעות של מנהיג הדמוקרטים (וידאו)

בעקבות נאומו הדומע של מנהיג הדמוקרטים בסנאט נגד צוי ההגירה של טראמפ, השיב לו טראמפ בלגלוג עוקצני על צביעותו: "אלו דמעות מזוייפות, אשאל אותו מי הדריך אותו כך באופן מוצלח שכזה". צפו {"שחקן, הדמעות מזוייפות"}

בדרשה של דמעות מנהיג המיעוט הדמוקרטי בסנאט, צ'אק שומר, הודיע כי הדמוקרטים יגישו הצעות חוק לביטול הצו הנשיאותי של הנשיא דונלד טראמפ, שלפיו יחולו החמרות על כניסת מוסלמים למדינה ותוגבל ההגירה אליה.

שומר אמר כי הצו גורם לארצות הברית להיראות "פחות הומניטרית, פחות בטוחה, פחות אמריקנית".

טראמפ לא נשאר חייב, ובמסיבת עיתונאים הבוקר בארה"ב אמר: "הדמוקרטים פועלים בסנאט באופן איטי במכוון ולכן הרבה שנים שום דבר לא זז במדינה הזאת. היה לנו יום מאד טוב אתמול מבחינת ביטחון פנים. היינו צריכים לעשות את המלך ביום מסויים והחלטנו לעשות את זה אתמול".

וכאן עבר ללגלג בדרכו על שומר: "צא'ק שומר (מנהיג הדמוקרטים בסנאט) היה עם דמעות מזוייפות אתמול. אני אשאל אותו מי היה המדריך המשחק שלו, כי אני מכיר אותו מאד טוב. אני לא רואה אותו כבכיין. אם הוא כן בכה אתמול, אז זה אדם שונה ממה שאני מכיר. יש בערך 5 אחוז שזה אמיתי, אבל אני חושב שאלו היו דמעות מזוייפות". טראמפ הוסיף, "אודיע מחר בשמונה בערב על המועמד שלי לבית המשפט העליון".

צפו בדמעות של צ'אק שומר

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.