טראמפ לעג לנכה – אובמה פגש אותו

היחצנות של אובמה עד הרגע האחרון: יי ג'יי בן ה-12 מפלורידה הוא נכה ומשותק לכיסא גלגלים, אך זה לא מנע ממנו להגיע לעצרת  של המועמד הרפובליקני דונלד טראמפ ולמחות כנגדו  ג'יי ג'יי תיכנת את לוח התקשורת בכיסא הגלגלים שלו כך שבלחיצת כפתור ישמיע סיסמאות נגד טראמפ ובעד הילרי. לאחר שמעריציו של טראמפ העיפו אותו את אימו מהעצרת, וטראמפ עצמו לעג לו, ג'יי ג'יי זכה להגשים חלום – ופגש את הנשיא המכהן, ברק אובמה.

"רציתי להגיע לעצרת מכיוון שדונלד טראמפ לעג לאנשים נכים", סיפר ג'יי ג'יי הצעיר. ביום שבת האחרון ג'יי ג'יי זכה סוף סוף להגיע לעצרת בטמפה. הוא ואימו התעוררו בשלוש בבוקר ונסעו במשך שעתיים עד שהגיעו למקום. ג'יי ג'יי החל להשמיע הקלטות שהכין מראש בהן הוא יוצא נגד טראמפ ובעד קלינטון.

"זה לא היה בווליום כזה גבוה", סיפרה אימו. טראמפ צחק על כך שהמעריצים שלו עושים כל כך הרבה רעש שהקריאות של בנה לא נשמעו כלל. בשלב הזה, על פי אימו של ג'יי ג'יי החלו רבים מקהל תומכיו של טראמפ להקיף אותה ואת בנה.

"הו, יש לנו תומכי הילרי בקהל", קרא טראמפ בשלב הזה מהבמה לעבר האם ובנה הצעירים. "הם משלמים להם 1500 דולר? על פי "פוקס ניוז" הם כן. הוציאו אותם בבקשה". על פי האם טראמפ המשיך ולעג לבנה שלא מצליח להקים מספיק רעש.

 

לאחר נאום אובמה בפלורידה, חברה פארדה יצר עימה קשר וביקש ממנה להגיע למתחם הסגור. שם ביקש ממנה להביא את ג'יי ג'יי הצעיר לפגוש את הנשיא ולהגשים את חלומו. "היה זה רגע השיא של סוף השבוע שלי", ציין ג'יי ג'יי בעזרת המחשב שלו.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.