טראמפ מזהיר: "קלינטון תגרום למלחמת עולם 3"

בראיון שהעניק לרויטרס הזהיר טראמפ כי אם קלינטון תיבחר לנשיאות – תכניתה לגבי מלחמת האזרחים בסוריה "תוביל למלחמת עולם שלישית. הילרי תתקשה לשאת ולתת עם פוטין".

המעומד הרפובליקני לנשיאות ארה"ב דונלד טראמפ ממשיך לספק אמירות חסרות תקדים, בראיון שהעניק לרויטרס הזהיר טראמפ כי אם קלינטון  תיבחר לנשיאות – תכניתה לגבי מלחמת האזרחים בסוריה "תוביל למלחמת עולם שלישית".

טראמפ התייחס לעימות האפשרי בין כוחות צבא ארה"ב לבין הכוחות הרוסים בסוריה. "ניצחון על כוחות דאע"ש נמצא גבוה יותר בסדר העדיפויות מהפלת משטרו של בשאר אסד". הוא הוסיף כי גישה אגרסיבית יותר כלפי פוטין תגרור את ארה"ב למלחמה.

 

"עלינו להתמקד בדאע"ש ולא בסוריה", אמר טראמפ, וטען כי אסד חזק יותר כעת משהיה לפני שלוש שנים. הוא הוסיף כי הפלתו מכס השלטון חשובה פחות מהבסת דאע"ש.

טראמפ רמז לכך שקלינטון לא תוכל חשאת ולתת עם נשיא רוסיה ולדימיר פוטין, לאחר שמתחה עליו ביקורת קשה בעניין סוריה, ולאחר שהאשימה את רוסיה בכך שהיא אחראית לפריצות למתקפות הסייבר על אתרים אמריקנים.

בריאיון מתח טראמפ ביקורת על צמרת מפלגתו. "אם הייתה לנו אחדות לא היינו יכולים להפסיד את הבחירות האלה להילרי קלינטון", אמר.

בעצרת בחירות ענקית בפלורידה האשים טראמפ את אובמה  וקרא לרשויות החוק לחקור אותו על חלקו בפרשת המיילים.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.