טראמפ על התקשורת: "אויבת העם האמריקני" (וידאו)

הנשיא טראמפ מגדיל את החזית נגד התקשורת, והכריז בציוץ בטוויטר כי היא לא פחות מאויבת העם האמריקני. { פייק נויז}

הנשיא טראמפ מגדיל את החזית נגד התקשורת, והכריז בציוץ בטוויטר כי היא לא פחות מאויבת העם האמריקני.

בעצרת שקיים במלוברן, פלורידה להוא המשיך במתקפה על התקשורת, שעות ספורות לאחר שכינה אותה באופן חסר תקדים "אויבת האומה" בציוץ בטוויטר.

"אני רוצה לדבר אתכם על הנושא של "פייק ניוז" (חדשות מזויפות). התקשורת הלא אמינה מפרסמת סיפורים שקריים ללא הסתמכות על מקורות למרות שהיא מעמידה פנים שכן. היא פשוט לא רוצה לדווח את האמת, אבל מתחילים להבין שם שהם טועים", תקף טראמפ בעצרת.

"המדיה משקרת לכם ואני לא אתן להם להתחמק מזה, אני אלחם בה", איים הנשיא. "יש להם אג'נדה והיא לא האג'נדה שלכם. נשיאים קודמים כבר אמרו שאי אפשר להסתמך על מילה שכתובה בעיתון. אבל הם לא יצליחו להביס אותנו. אנחנו נמשיך לחשוף את מי שהם באמת".

בהמשך דבריו דיבר הנשיא על תקופת הנשיאות הקצרה שבה הספיק לכהן עד כה, ועל התכניות שלו לעתיד, אם כי רוב הדברים שהציג היו חזרה על אמירות קודמות שלו. טראמפ כינה את "אובמה-קייר" אסון והבטיח כי בימים הקרובים יציג תכנית "מקיפה וזולה יותר".

טראמפ הבטיח להוריד מיסים, לקצץ ברגולציה, לייצר "עשרות אלפי מקומות עבודה" ולא לאפשר לבעלי עסקים בארה"ב לעזוב למדינות אחרות בשל שיקולי מס. הנשיא הכריז כי בכוונתו להמשיך לגרש "סוחרי סמים ועבריינים אל המקום ממנו באו" ולשמור על גבולותיה של ארה"ב בטוחים. טראמפ הוסיף כי משרד ההגנה עובד על תכנית מקיפה להבסת דאע"ש.

האם הפעם הוא הלך רחוק מדי?

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.