טראמפ על עסקת הטיעון: "לא ממליץ לשכור את עורך הדין"

הנשיא טראמפ הגיב היום בסדרת ציוצים בטוויטר בנוגע לחתימה של מייקל כהן, עורך דינו לשעבר, על הסדר טיעון במסגרתו הודה בשמונה סעיפים בהם דמי שתיקה לכוכבת אמריקנית

החבל מתהדק על צווארו של טראמפ? הנשיא טראמפ הגיב היום בסדרת ציוצים בטוויטר בנוגע לחתימה של מייקל כהן, עורך דינו לשעבר, על הסדר טיעון במסגרתו הודה בשמונה סעיפים בהם דמי שתיקה שנתן לכוכבת אמריקנית בעבור הנשיא טראמפ. "אם מישהו מחפש עורך דין טוב, אני ממליץ בחום לא לשכור את שירותיו של מייקל כהן", צייץ הנשיא בחשבון הטוויטר שלו.

טראמפ התייחס בציוץ נוסף גם לשניים מהסעיפים בהם הודה בהפרות מימון הקמפיין. "זה לא פשע!", כתב טראמפ וטען שכאובמה עשה אותו הדבר "זה עבר בקלות".

כהן הודה בבית המשפט בהסדר הטיעון שלו בשמונה סעיפי אישום, בהם הונאת מס, ותשלום לכוכבת באמריקה שהיתה עם טראמפ. "מטרת התשלום הייתה להשפיע על התוצאות של הבחירות".

"מרשי קיים את הבטחתו לשים את המדינה בראש סדר העדיפויות שלו", אמר עורך דינו של כהן. "אם דמי השתיקה ששולמו היו לא חוקיים אז גם טראמפ עבר על החוק".

רודי ג'וליאני שמשמש כפרקליטו של טראמפ הגיב: "אין בכתב האישום שהוגש לבית המשפט כל טענה לעבירה שביצע הנשיא. יש בו הוכחות לדפוס של שקרים ורמאות מצד מייקל כהן לאורך השנים".

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.