טראמפ תוקף: הסקרים מוטים, ננצח את הבחירות

על פי סקר CNN שהתפרסם הערב הילרי קלינטון מובילה ביתרון מזערי על פי היריבה הרפובליקני דונלד טראמפ, 49% לקלינטון לעומת 44% לטראמפ. טראמפ שלא אוהב את מרבית הסקרים התייחס לכך בעצרת בפלורידה.

הבחירות בארה"ב: על פי סקר CNN שהתפרסם הערב הילרי קלינטון מובילה ביתרון מזערי על פי היריבה הרפובליקני דונלד טראמפ, 49% לקלינטון לעומת 44% לטראמפ.

טראמפ שלא אוהב את מרבית הסקרים   התייחס לכך בעצרת בפלורידה. בתחילה הוא הצהיר על ניצחונו "אנחנו עולים באוהיו, אנחנו עולים באיווה, מצבנו נהדר בצפון קרוליינה", הכריז, "אני חושב שאנחנו הולכים לנצח בפלורידה בגדול". עם זאת, בריאיון רדיופוני מוקדם יותר היום הודה כי "אנחנו בפיגור מסוים בסקרים". עוד טען כי "הסקרים מזויפים", וכי הם חלק מאותה "מערכת מזויפת שאני מדבר עליה מאז שנכנסתי למירוץ".

בצד השני, אופוריה, במטה קלינטון מתכוננים ליום שאחרי הבחירות: מקורבים למועמדת הדמוקרטית מספרים כי היא מכינה עצמה למעבר לבית הלבן בתום השבועיים האינטנסיביים ביותר בקמפיין. "היא לא מתנהגת ביהירות – היא מתנהגת בחריצות", הם מסבירים, "היא התכוננה לעימותים, וכעת היא מתכוננת לנשיאות". המועמדת הדמוקרטית כבר החלה לבחון רשימות של מועמדים לתפקידים בכירים בבית הלבן, ובראשם ראש המטה שלה. בראש הרשימה ניצב, על פני הדיווחים, רון קליין – מי ששימש כראש המטה של סגני הנשיא ביידן וגור בעבר, ועמד בראש צוות ההכנה לעימותים של קלינטון.

בשעה שטראמפ תוקף את הסוקרים,  יותר מ-133 אלף תושבי פלורידה -הצביעו באמצעות הצבעה מוקדמת בדואר.

 

 

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.