טרגדיה באשדוד: מרת שיינדי ברגמן ע"ה

המנוחה, אשת האברך ר' ישראל ברגמן מחשובי קהילת גור בעיר, היתה בת 37 בלבד בפטירתה. הלוויתה תצא מביתה בשעה 11:00 {גל האסונות}

אסון רודף אסון: אבל בקהילה החרדית באשדוד עם קבלת הבשורה המרה על הסתלקותה של הרבנית מרת שיינדי ברגמן ע"ה, אשת האברך ר' ישראל ברגמן – מחשובי קהילת גור בעיר.

לפני כחצי שנה התגלתה אצל המנוחה המחלה הארורה, ביום שישי האחרון היא התמוטטה בביתה מול ילדיה ופונתה לבית החולים שם נאבקו הרופאים על חייה. הבוקר הם נאלצו לקבוע את מותה והיא בת 37 שנים בלבד.

ההלוויה תצא בשעה 11:00 מביתה, רחוב חיסדא 23, דרך בית החסידים דגור ברחוב רבי יהודה הנשיא, לעבר בית העלמין באשדוד שם תיטמן.

מדובר בעוד אסון בשרשרת האסונות הפוקדת את הציבור החרדי. אמש דיווחנו כי אליה עיאש, צעיר חרדי כבן 19 שרכב על אופנוע ברחובות צפת במוצ"ש האחרון, החליק והתהפך מסיבה שאינה ברורה ונפצע באורח אנוש.

מתנדבי מד"א שהוזעקו למקום פינו אותו לבית החולים 'זיו' בניידת טיפול נמרץ תוך ביצוע פעולות החייאה. בבית החולים נאלצו הרופאים לקבוע את מותו.

ברשות הלאומית לבטיחות בדרכים מפצירים בנהגים בכלל, וברוכבי הדו-גלגלי בפרט, לנקוט משנה זהירות בעת הנסיעה ו/או הרכיבה. ברשות גם יצאו במספר קמפיינים לאחרונה שבמרכזם שימת דגש על זהירות בעת רכיבה על דו-גלגלי.

תגובות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.